PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595770}

Downton Abbey

8,2 37 163
oceny
8,2 10 1 37163
7,6 7
ocen krytyków
Downton Abbey
powrót do forum serialu Downton Abbey

przede wszystkim odnaleziony Patrick, myślę, że to byłby świetny temat na kilka odcinków a na
końcu okazałoby się, że jest oszustem/faktycznym dziedzicem.

drugi to zauroczenie Roberta pokojówką. Pocałowali się kilka razy, było już gorąco i koniec. Może
wtedy zrozumiał, że jeżeli on czuje pociąg do służby to trzeba przymknąć oko na Sybil?

Camilllla

Właśnie tego rodzaju urwane wątki strasznie mnie irytowały. Niewykorzystany potencjał - albo coś wprowadzamy i wyczerpujemy sprawę do dna, albo wcale.

Ribanna

A ja b lubię tego typu wątki. Nadają realizmu.

ocenił(a) serial na 8
polacca

@Camilla zgadzam się, że temat byłby świetny. Trochę szkoda, bo Dan Stevens i Jessica Brown Findlay sami zdecydowali się odejść z obsady, stąd śmierć ich bohaterów. W tej perspektywie, powrót Patricka i sytuacja Lady Edith Crawley zachwiałyby pozycją Lady Mary. Byłoby to pole do ciekawych perypetii. Ale może właśnie dlatego, że tak szybko to ucięto sugeruje, że Patrick tak na prawdę zginął później niż na Titanicu, a poparzony człowiek (np. towarzysz broni) uznał, że spróbuje przejąć jego tożsamość. Jednak - ten brak klamry... 
@Polacca Owszem, ale urwanie w taki sposób, że nie toczy się śledztwo (oficjalne czy potajemne), nikt nie wspomina Patricka, nie powraca się do niego nawet w listach, sugeruje, że był to tylko wątek, na który nie było pomysłu.

ocenił(a) serial na 8
Azetka_P

a ja to odebrałam tak, że Patrick w swoim ostatnim liście dał do zrozumienia, ze jednak jest oszustem i ma za mało argumentów żeby brnąć w to dalej.

ocenił(a) serial na 8
kargulowa555

Hmmm, bardzo ciekawe. Dziękuję, że się ze mną podzieliłaś tą obserwacją, bo całkiem możliwe, że mi coś umknęło. To by zupełnie zmieniło moją optykę na ten wątek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones