Downton Abbey
powrót do forum 1 sezonu

Ogólny wątek dla widzów pierwszego sezonu :)

ocenił(a) serial na 8
LoveKills

1 sezon naprawdę jest niesamowity i niestety niepowtarzalny w jakości, ponieważ kolejne tracą przy porównaniu z nim bardzo wiele. ;( Wszyscy fani, z sezonu na sezon nadal mają nadzieje że DA powróci w całej swojej krasie z tego czasu. ;) p.s kiedy M&M nie było przewidywalne ;) - http://www.youtube.com/watch?v=IKuTCh-1Qgs

ocenił(a) serial na 10
audrey13_fw

Ja oglądam serial po raz drugi - właśnie ze względu na pierwszy sezon, który jest cudowny :)
Mary jest okropna w swoim zachowaniu. Nie lubię jej, takim zachowaniem odstraszyłaby nawet diabła...
Haha, ale cudowny był ten motyw z Carson - "Wesołe chłopaki" - jego pycha troszkę myślę, że została ukrócona, po tej aferze ;) Miał wiele szczęścia, że przy tej scenie nie było akurat Thomasa albo O' Brien - bo miałby przechlapane na dole :D

LoveKills

Właśnie zaczynam oglądać, razem z Mamą, dlatego niestety z lektorem. Ale nie mogę znaleźć pierwszego odcinka, który trwałby dłużej niż 32 minuty... Czy nasza tv tak go okroiła?

paulitqa

jak to tylko 32 minuty? Na kinomaniak masz ten odcinek z lektorem i normalnej długości

ocenił(a) serial na 10
LoveKills

Oglądam już trzy razy :) Ten sezon jest idealnie pomyślany i zaplanowany jako pewna całość, z konkretnym zakończeniem - wybucha wojna, a Matthew i Mary nie będą (póki co razem) razem. Jeszcze decyzje aktorów nie wpływały na to, jak twórcy poprowadzą fabułę i jak długo żyć będą bohaterowie ;)

Też nie lubiłem wtedy Mary za to, jak traktowała Matthew. Rozpuszczona, rozkapryszona pannica. Dopiero później się zmieniła. Ale przy kolejnym oglądaniu widać, że tak naprawdę chemia między nimi.

ocenił(a) serial na 10
michal_61

A gdzie oglądasz DA? Podeślesz link może na priv, czy coś?

ocenił(a) serial na 10
pela866

Aktualne odcinki oglądam na bieżąco na ITV.

ocenił(a) serial na 10
michal_61

A odcinki z poprzednich sezonów? Ja oglądałam na zalukaj, ale tam odcinki są poskracane do 30 minut :/

pela866

Na itv są wszystkie sezony i wszystkie odcinki, włącznie ze specjalnymi. Sa w całości, nie poskracane :)

ocenił(a) serial na 10
petra4

dziękuję :)

pela866

A dokładnie to itv info. Nie ma za co:)

petra4

Kto pamięa serial, mniej więcej z okresu 1987-89, akcja się dzieje w XIXw. chyba wsi, albo australijskiej, nowozelandzkiej, albo angielskiej. Kobieta mieskzająca na wsiopiekowała się niepełnosprawnym, jeśli pamiętam mężem. Leciało to w nocy w soboty lub niedzielę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones