PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661388}

Dracula

6,9 9 542
oceny
6,9 10 1 9542
Dracula
powrót do forum serialu Dracula
ocenił(a) serial na 7
terron

Masz rację niestety .....

terron

ten film to kicz ala zmierzch a Grimm jest zajebisty;)

ocenił(a) serial na 8
aron_4

No cóż jak ktoś zachwyca się płycizną niech i tak będzie .

terron

dla Ciebie to płycizna a dla mnie Dracula jest tylko jeden z "1992" roku.Reszta to marne podróbki a ten serial jest tego udokumentowaniem.Gdyby był coś wart to od razu by zapowiedzieli 2 sezon.Prosta sprawa.

ocenił(a) serial na 8
aron_4

Niestety Jonathan Rhys Meyers to trudny typ do zaakceptowania dla ekipy filmowej która kręciła ten serial co jest jednym z powodów do zakonczenia emisji,za to zas ten badziew "Grimm" kręcą chyba tylko z sentymentu bo oglądalnosc nie robi wrażenia,

aron312

Co masz na myśli pisząc "Jonathan Rhys Meyers to trudny typ do zaakceptowania dla ekipy filmowej"? Ma nieciekawy charakter i duże wymagania czy jak? Pytam bo lubię tego aktora. Wygląda właśnie na bardzo sympatycznego i normalnego faceta. Choć oceniam po tym co widziałam w filmach.

ocenił(a) serial na 8
Patianna

trudny charakterek,kłótnie na planie,spóznianie sie na zdjecia...robił co chciał i miał wszystkich w nosie,po za tym na plan przychodził często "pod pływem",słaba oglądalnosc serialu w kraju to nie jedyny powód wycofania sie z drugiego sezonu,problemem był też Jonathan Rhys Meyers

ocenił(a) serial na 10
terron

Grimm to dla mnie pomyłka, ale jest swiatło w tunelu :) Dracula ma być wznowiony przez inną stacje ;D

elfira

nic CI nie każe go oglądać:) wracaj do zmierzchu:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones