Britt Robertson 

Brittany Leanna Robertson

7,7
11 508 ocen gry aktorskiej
Britt Robertson
Brittany Leanna Robertson urodziła się 18 kwietnia 1990 roku w Charlotte (Karolina Północna, USA). Wychowywała się w pobliskim Greenville, gdzie wraz ze swoim młodszym rodzeństwem - trzema siostrami i trzema braćmi - była uczona przez matkę w domu. Jej pierwsze występy przed publicznością miały miejsce na deskach teatru Greenville Little. Jako dwunastolatka zamieszkała z babcią w Los Angeles i zaczęła regularnie uczęszczać na przesłuchania do programów telewizyjnych.

Pojawiała się w kolejnych produkcjach, jednak pierwszą poważną propozycję otrzymała w 2004 roku, kiedy zagrała Michelle Seaver w filmie "Dzieciaki, kłopoty i my: Powrót Seaverów". Trzy lata później wcieliła się w postać Cary Burns w komedii romantycznej z gwiazdorską obsadą "Ja cię kocham, a ty z nim". W tym samym roku wystąpiła w odcinku "Go to Hell" serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas". W 2008 roku zagrała główną bohaterkę w ekranizacji powieści Jodi Picoult zatytułowanej "Dziesiąty krąg". W następnym roku otrzymała małą rolę w filmie "Alyson Stoner Project". Na swoim koncie ma także występy gościnne w serialach: "Power Rangers Time Force", "Freddie" i "Sheena". Największą sławę przyniosła jej rola nastoletniej Lux Cassidy w produkcji stacji CW zatytułowanej "Druga szansa". W 2011 zagrała główną rolę w ekranizacji serii powieści L. J. Smith pod tytułem "Tajemny Krąg", gdzie wystąpiła u boku Phoebe Tonkin.

W 2012 roku została uznana za jedną z 55 twarzy przyszłości przez Nylon Magazine.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 18 kwietnia 1990

miejsce urodzenia: Charlotte, Karolina Północna, USA

wzrost: 160 cm

Ma sześcioro młodszego przyrodniego rodzeństwa: dwie siostry i brata ze strony matki oraz siostrę i dwóch braci ze strony ojca.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Idealna jak dla mnie :) Mala szczuplutka z dziewczecym wygladem.Nie wiem czemu faceci wola
szcztuczne silikonowo-botoksowe rodem z pornola ?

Nie mogę jej znieść! Nie umie grać, wiecznie ma otwartą tę buźkę! Nie jest aż tak ładna, by
ją zatrudniać w tylu produkcjach. Nie znam jej osobowości, bo nie widziałam jeszcze z nią
żadnego wywiadu, a oceniam, wiem. Ale w TSC gra okropnie. (PS - Phoebe/Faye utrzymuje
serial.)

w roli Cassie Blake.

Widziałem ją tylko w dwóch produkcjach mianowicie "Kraina jutra" i "Mr.Church" i to wystarczyło bym ją zapisał w mojej bazie danych.Dziewczyna urzekła mnie swoją urodą,wprost oczu od niej nie mogłem oderwać,bardzo w moim typie.Jeżeli chodzi o grę aktorską,to świetna była w "Mr.Church",ja bym się w takiej dziewczynie...

więcej

Widać kontrast między TSC a Life Unexpected tam to była takim dzieciakiem a to jak się ubiera w TSC strasznie seksowna jest, strasznie chciałbym ją zobaczyć nago....