PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536732}
7,8 5 031
ocen
7,8 10 1 5031
Durarara
powrót do forum serialu Durarara!!

Durarara!! 2?

ocenił(a) serial na 9

Jak wiemy koniec niczego nie rozwiązuje w sprawie Celty Sturluson - jak myślicie czy będzie Durarara!! 2?

ocenił(a) serial na 10
Sneyu

Cóż,o drugim sezonie nie słyszałam,aczkolwiek podobno niedługo ma pojawić się kolejny odcinek specjalny ...

ocenił(a) serial na 10
Sneyu

Uważam, że będzie drugi sezon. Wiadomo, sprawa niedokończonych wątków musi się rozwikłać. Ponadto anime powstało w 2010, więc niedawno i jego popularność rośnie. Ja myślę, że mamy duże szanse na zobaczenie wkrótce Drrr 2

ocenił(a) serial na 9
Sneyu

Generalnie durarara powstała na podstawie light novel autorstwa Ryōgo Narita. Dokładniej mówiąc na podstawie 3 pierwszych tomów. Na dzień dzisiejszy mamy ich 9. Jeżeli kogoś ciekawią dalsze losy zachęcam do lektury (na dzień dzisiejszy na angielski przełożone są 4,5 i 6) .

Sneyu

[UWAGA, SPOILERY!]

O ile dobrze pamiętam, Celty pogodziła się z utratą głowy i uznała, że bez niej jest także pełnowartościową osobą. Ponadto wydaje mi się, że obecne życie z Shinrą bardzo jej odpowiada, a wraz z odzyskaniem głowy powróciłyby do niej wszystkie wspomnienia, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jej obecne, dosyć spokojne i stabilne życie.
Niemniej jednak ten wątek, jak i całe anime aż się prosi o kontynuację. Myślę, że nie bez znaczenia jest także duża popularność tej serii, dzięki której szanse na drugą część wydają się bardzo prawdopodobne ;)

ocenił(a) serial na 8
LadyNameless

Spotkałam się z petycją dotyczącą 2 sezonu. Aczkolwiek myślę, że jeżeli pomysł wypali, to będzie robiony dla kasy, nie dla widzów. Tak czy siak chce pognębienie wątku Izayi i Shizuo ;>

TwiggyRamirez

Masz nadzieje na yaoi czy po prostu mają się pozbijać? ^^

ocenił(a) serial na 8
Gryfi

Obie opcje mnie zadowolą :>

TwiggyRamirez

Proponuje skonstruować petycje by stworzono o nich nowy serial. Połączenie guro i yaoi! x3

ocenił(a) serial na 8
Gryfi

Popieram, moje życie będzie mieć sens

Sneyu

jak dla mnie powinna być 2 seria...coś więcej o dalszych losach Kidy, no i Izaya vs. Anri ...ta scena mnie dosyć zaintrygowała i chętnie zobaczyłabym dalszy rozwój akcji ;)

ocenił(a) serial na 8
telegrafistka

no ludzie,co ta głowa ma sobie tak lezaeć u Izaya'i ? ;p ktoś ja musi ją zabrać :D ale ogl strasznie mi nie pasuje ta głowa do Celty.Jakaś za słodka ;p

ocenił(a) serial na 8
Dochuu

A mi się wydaje, że jest właśnie idealna. Nie słodka tylko, taka spokojna, wywarzona i piękna.

No w każdym bądź razie 2 sezon zdecydowanie powinien się pojawić, żeby rozwinąć wiele wątków choć ja najbardziej bym chciała, żeby było więcej Shizuo. To taka świetna postać!^^

użytkownik usunięty
Yokan

O tak Shizuś jest świetny. xD
"Coś mi tu nie pasuje... Idę zabić Izaye" i było wiele innych świetnych akcji.
Trudno mi się rozstać z tym anime... Na pewno utkwi w mej pamięci na bardzo długo tak samo jak "Nana". Niestety oba te anime zakończyły się z nie po zakańczanymi wątkami... Przykre : /

ocenił(a) serial na 8

Też chcę 2 sezonu!:) Nie mogą zostawić tak o sobie tych wszystkich niewyjaśnionych spraw... a było ich bardzo dużo. Izaya został nietknięty, a przecież to on wszystko nakręcał.

Sneyu

Z tego co słyszałam może powstać drugi sezon ale to nic pewnego -.- Na necie znalazłam tego linka:
http://nyanyan.mangowe.pl/obrazek.php?16839&fb_action_ids=310547719046553&fb_act ion_types=og.likes&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=246965925417366

użytkownik usunięty
kocham_koty

Fajnie by było gdyby ta petycja coś dała. xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones