7,5 73 139
ocen
7,5 10 73139
10 844
chce zobaczyć
{"rate":7.66667,"count":3}
{"type":"film","id":126122,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Two+and+a+Half+Men-2003-126122/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Dwóch i pół
  • Capitano_S ocenił(a) ten serial na: 8

Jakie były Waszym zdaniem najlepsze teksty z tego znakomitego serialu? Moje faworyty:

1): Alan złości się na Charliego, który pod jego nieobecność zabrał Jake'a na wyścigi konne, gdzie dzieciak wygrał sporą sumkę.
    Alan: Jak mogłeś?
    Charlie: Nie wiń mnie, Alan. Wiń gościa, który dosypał amfetaminy do worka z owsem! Założę się, że ta chabeta jeszcze biegnie...

2) Finałowy odcinek, jakkolwiek był mierny pierwsza scena należała do udanych. Alan przynosi pocztę i dzieli ją: rachunki daje Waldenowi, resztę bierze sam.
    Walden: Czy ty nie znasz czegoś takiego, jak poczucie wstydu?
    Alan: Wstyd jest przywilejem zamożnych.
    Walden (Patrząc prosto w kamerę): Nie mogę się doczekać, kiedy to się skończy...

3) Charlie spędził noc z kobietą noszącą się w stylu gotyckim. Ta rano spotyka w kuchni Bertę.
    Berta: Te, wampira. Chcę zmienić pościel, więc zwal hrabiego Bzykulę z wyrka.

• Capitano_S Gdzieś 1 moze 2 seria Charlie śpi w swoim pokoju i wchodzi Alan :
    A :Moja żona i jej przyjaciółka razem
    Ch:I dla tego mnie budzisz
    A: Pośpiesz się pewnie się już namydlajalą
    Ch.Zaiteresowałeś mnie

Kolejny odcinek niestety nie pamiętam sezonu Jake ,Charlie,Alna w kinie Charlie podrywa laske .

Jake:do Charliego nie będe robił z siebie pajaca żebyś mógł ją zaliczyć .

• Ruben_fw kurcze szkoda, że nie widziałam tego wątku wcześniej bo czasem wyłapuję smaczki lecz nigdzie ich nie zapisuje :^(

• Ruben_fw sezon 6 odcinek 17
    -czego trzeba aby wasze relacje wróciły do równowagi?
    -proste. ma mi wyznać miłość.
    -nawet nieszczerą?
    -nieszczera jest nawet lepsza. przymusza się, więc boi się mnie stracić.

• Capitano_S Nr 3 to chyba odcinek o Voodo co Alan miał okropnie wyglądające oko bo laska Charliego była w sekcie.

• Daniel369 ocenił(a) ten serial na: 10

Ruben_fw to było ucho

• Capitano_S sezon 3 odcinek 12
    [...] zawsze marzyłem, by przeczytać wszystkie wielkie powieści; dostojewski, hemingway, folkner, dickens, sheakespeare.

i historia - historie stanów, świata, języków. dlaczego już nikt nie mowi po sumeryjsku? nie wiem bo nie czytałem książki!

oh i poezja! byron, keats i shelley.

wypijają na mnie grzbiety bo ich nie czytałem!

- okej, ale zacznij od jednej.

- po co? jest za mało czasu i za dużo książek! jest za późno!! [...]

jake dorośnie a ja umrę!

wiesz co po mnie zostanie?

garść niespełnionych marzeń, półka nieczytanych książek i trzy zafoliowane sezony six feet under!

• Capitano_S Oo i jeszcze to, ale niestety nie wiem, z któregoś odcinka:
    Charlie do matki ;;
    dzień dobry, mamo pięknie dzisiaj wyglądasz.
    -to miłe, ponieważ czuję się martwa.