PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12347}
7,6 1 610
ocen
7,6 10 1 1610
Dyrektorzy
powrót do forum serialu Dyrektorzy

"Dyrektorów" kręcono w naturalnych wnętrzach, prawdziwej fabryce i z setkami statystów. Pod tym względem serial z epoki siermiężnego towarzysza Szmaciaka bije na głowę większość współczesnych produkcji rodzimych stacji telewizyjnych." (to z http://rozrywka.dziennik.pl/telewizja/artykuly/216896,dyrektorzy-kultowy-serial- z-czasow-prl.html - tam tez cenne opisy i streszczenia, gdyby ktoś zaczął oglądac od 2.odcinka - ale każdy z odcinków ma innego bohatera).
Szukałem danych, GDZIE kręcono ten serial, ale nigdzie nie znalazłem.

ocenił(a) serial na 8
Wydmin

Nie tylko ten serial z lat 70-tych bije na głowę współczesne produkcje, współczesne produkcje to plastik, nie dają się strawić.

felicytas

Z drugiej strony dziś produkcja filmów i seriali jest tak obfita, że trudno nam odszukać to, co dobre, a jesteśmy osaczani przez marketingowo wmuszane rzeczy słabe i może nie dostrzegamy rzeczy wartościowych. Otoczeni setkami kanałów TV może nie docieramy do rzeczy lepszych. A ja swoją drogą w aktualnym moim wieku średnim zaczynam oszczędzać czas i seriali prawie nie oglądam.

ocenił(a) serial na 7
Wydmin

W 4 odcinku gdy Grabowski odbiera corke spod szkoly to jest to skrzyzowanie Zajaczka z Felinskiego w Warszawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones