PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10024766}

Dziewczyna w masce

Maseukeugeol
6,9 1 601
ocen
6,9 10 1 1601
Dziewczyna w masce
powrót do forum serialu Dziewczyna w masce

Takie moje głupie przemyślenie. Że dziewczyna w masce (kobieta - odtwórczyni postaci z pierwszego odcinka), to nie jest tak naprawdę żadna z grających Mo-Mi-Kim aktorek. Nie pasują mi po oczach, a w szczególności po proporcjach (wzrost, budowa ciała i biust).
Może się mylę, albo może to przez aurę tajemniczości, ale Dziewczyna w masce była najseksowniejsza z nich wszystkich. :))

ocenił(a) serial na 8
srick.pl

Również mam taką teorię, ale może makijaż i ubranie zrobiło swoje. Na YT na Netflix Asia wyszedł Making Of, ale chyba nie było info kto grał w masce.

srick.pl

Tę pierwszą, najmłodszą dziewczynę grała Lee Han Byul. O ile się nie mylę to debiut aktorski, stad pewnie jej brak w wymienionej tu obsadzie. Pozostałe dwie to ta po operacjach plastycznych oraz ta najstarsza z więzienia.

ocenił(a) serial na 8
srick.pl

Przypadkiem znalazłem taki materiał w necie. Rzeczywiście dziewczyna w masce wdzięcząca się przed kamerą/kosząca to jeszcze ktoś inny. Czwarta persona.
https://www.youtube.com/watch?v=fBYsPDMbAjY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones