PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607930}

Dziewczyny

Girls
7,2 23 885
ocen
7,2 10 1 23885
7,1 16
ocen krytyków
Dziewczyny
powrót do forum serialu Dziewczyny

Pierwszy sezon mi się podobał, ale drugi mnie po prostu drażni, zamiast girls, mamy 90% czasu wypełnione wyimaginowanymi romansami paszteciarskiej autorki serialu, która robi wszystko żeby zobrzydzic samą siebie i rozbiera sie przy każdej okazji, lub gada od rzeczy, co na początku jeszcze było zabawne, ale teraz po prostu nudzi, swobodne rozmawianie o wtyczcie do tyłka albo smarkanie do wspólnej wanny to trochę za mało na udany serial

ocenił(a) serial na 8
Alen134

a teraz wpisz to w google translator i wyślij do hbo, może uznają to za przejmujące i zaprzestaną emisji.

alken

ale po co? :)

, ja głosuję pilotem, po prostu przestałem oglądać ten serial w momencie w którym się skiepiścił, z tego co widzę więcej osób ma podobne odczucia, więc jeżeli więcej osób uczyni podobnie serial spadnie, ile można słuchać bełkotu od rzeczy stylizowanego na "jajcarsko-fajowski" , głupawo-luzackiej gadki o seksiei i oglądać prężącego się grubasa, fajnie widzę że jesteś brzydka, ale pokazywanie tego przy każdej okazji to nie sposób na leczenie kompleksów, w każdym ja nie zamierzam brać udziału w terapii - do piachu i po krzyku :)

Alen134

Jeśli chcesz obejrzeć seks "idealnych" ludzi to myślę, że w internecie jest całkiem sporo tego typu filmów ;) Mnie nie razi/ nie obrzydza w żaden sposób ciało ludzkie. Nie ważne czy jest grube/chore/kulawe. Ludzie są różni, każdy wygląda inaczej. Pytanie jest też po co oglądasz serial, ja scen seksu w filmach pełnometrażowych i serialach nie traktuję jako czegoś, co ma mnie podniecić (od tego mamy partnera, mózg lub redtube). To po prostu opowieść i tak ją nalezy traktować, w życiu nie przytrafiają nam się jedynie piękne i miłe zdarzenia. Niestety, chwile bywają zaskakujące i nudne, piękne i brzydkie, dla mnie ten serial jest taką perełką wyróżniającą się wśród seriali (w których przeważnie wszyscy są pięknymi nastolatkami bez pracy/kontroli rodziców/ograniczeń, za to z mnóstwem nieograniczonych pieniędzy i wolnego czasu).

użytkownik usunięty
NinaDark

Serialu nie widziałam, ale Lenę owszem. Fakt, nie jej wina, że nie jest idealna. Rzecz w tym, że ona robi wszystko, żeby być jeszcze brzydszą niż jest: źle dopasowane ciuchy, bikini, bielizna, fryzura, czasem makijaż, garbi się itp itd. I z tego powodu nie mogę na nią patrzeć. Może jest utalentowana, cwana, inteligentna, ale gustu, wyczucia i stylu nie ma za grosz.

ocenił(a) serial na 6
Alen134

Zgadzam się z tym, ze drugi sezon rozczarowuje. Obejrzałem właśnie 9 e i jestem wręcz zniesmaczony. Wszyscy mogą zobaczyć, jak mam seks ze swoim byłym w jego firmie? Spoko. Dziki seks od tyłu na koniec odcinka ze stylizowanym na film ,,Klip" finałem? Spoko. Jasne. Wepchnięcie sobie potyczka d uszu aż poleje sie krew? Mamy! Lena się zapędziła w kozi róg i wyraźnie nie wie, jak skończyć ten sezon. No i to przypadkowe spotkanie z Adamem... Chyba zabrakło jej doswiadczenia, a z drugiej strony nad tym serialem czuwają inni ludzie, którzy powinni ją opamiętać, nim spieprzy renomę z pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 3
Alen134

Spodziewam sie, ze sam wygladasz jak boski Apollo?

Ps.: Nie bede pisal czym ty epatujesz na filmweb..... zaglosuje myszka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones