filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Listy
Nowość
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Eyewitness
Opinie
Eyewitness
2016
Strona serialu
Nowość
Listy
(3)
pełna obsada
(57)
odcinki
(10)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Ciekawostki
(2)
Nagrody
(1)
Forum
zdjęcia
(82)
plakaty
(3)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
Opisy
(1)
powiązane
(3)
Newsy
(3)
Eyewitness
/serial/Eyewitness-2016-767573
2016
Rrouge
8
Cudowny klimat, wyczuwam taką skandynawską atmosferę, świetna obsada, dobrze wykreowane postacie, trzyma w napięciu, nie nudzi i bardzo dobrze dobrana muzyka.
czytaj dalej
patisuperc
9
tA gejoZa mnIE zabIJE
czytaj dalej
Aleksandra Preder
10
Dawno nie spotkałam się z tak klimatycznym serialem ♥
czytaj dalej
karolina gładysz
9
Cóż... jeden z moich najukochańszych seriali. Nie da się nie pokochać głównych bohaterów. Nigdy nie przestanę czekać na drugi sezon:(
czytaj dalej
Julia Stanicka
7
ciężko byłoby napisać bardziej schematyczne postacie, ale ja się z przyjemnością daję manipulować tym banalnym rozwiązaniom
czytaj dalej
Marek Gładysz
9
Oglądasz przez minutę i doskonale sobie zdajesz sprawę, że to europejska ręka jest za to odpowiedzialna, bez najmniejszego cienia wątpliwości. Witać to we wszystkim, od przedstawienia służb, przez relacje rodzinne, przedstawienia miasta i samą fabułę. Postacie wspaniałe, wyważone, jedyne do czego się przyczepię to czarny charakter i Lukas; czarny charakter zbyt tajemniczy jak na ilość czasu, jaką się mu poświęca, a Lukas ma tak o połowę za dużo biadolenia, wystarczyłoby z 5 sytuacji, gdzie pokazuje jak niekomfortowy jest z seksualnością i tym, jak inni mogą odebrać, a nie z 15. Kocham też, że mamy wyraźny wątek miłosny, który jest maksymalnie możliwie integralną częścią fabuły, jednocześnie nie będąc centrum, którym jest śledztwo kryminalne. Chyba nigdzie indziej tak nie ma, że po prostu nie dałoby się zamienić orientacji, bo by się nie kleiło, a jednocześnie problematyką jest nie tyle homofobia co akceptacja siebie, konceptowy majstersztyk. To zdanie ma sens, tylko trzeba rozważyć xD
czytaj dalej
dzienna dawka głupoty
7
chłop wolał nakręcić sekstaśmę niż przyznać się do kolegi geja
czytaj dalej
Anna Anna
8
z kazdym odcinkiem moje serce lamie sie na mniejsze kawaleczki, 4 odc it hurts..... polecam serdecznie, obejrzalam w jeden dzien i mam taki niedosyt ze ojprdl
czytaj dalej
Aga Halman
9
Jestem zachwycona! Trzymał w napięciu od początku, a pod koniec to już aż do przesady. Wielka szkoda, że go skasowali :(
czytaj dalej
hellokitty1
9
Aaaaaa... Jezu, dlaczego ja to oglądam dopiero teraz?! Wciąga, trzyma w napięciu. Chłonę odcinki jeden za drugim... Eh jestem totalnie zakochana w Philipie <3
czytaj dalej
Natalia Golek
9
daje rade
czytaj dalej
Natalia Stylinson
10
LUKAS I PHILIP TO Ż Y C I E
czytaj dalej
Kino Expert
4
1 odcinek dość dobry potem dużo gorzej zakończyłem na 4 odcinku niewiem czy będe dalej oglądał zalatuje kinem klasy c d aż śmieszą niektóre sceny
czytaj dalej
Martyna Sobieraj
10
najlepszy serial!!! POLECAM
czytaj dalej
Marcel Wojna
10
Philkas is real.
czytaj dalej
MeGusta_AM
8
Potrzebuję drugiego sezonu w swoim życiu
czytaj dalej
Natalia Popow
10
Najlepszy serial jaki widziałam.
czytaj dalej
Krzysztof Czapla
7
Klimatyczny kryminał z ciekawymi postaciami. Nie wszystko mi się w nim podoba, ale z odcinka na odcinek robi się co raz ciekawszy. Bardzo słabe zakończenie. 😩
czytaj dalej
Agnieszka Borek
7
Całkiem ok serial. Na początku dałam wyższą ocenę, ale końcówka była zbyt przewidywalna, dlatego ocena idzie w dół.
czytaj dalej
Philkas Trash
10
ZŁOTO I DIAMENTY>>>>>>>
czytaj dalej
majxluv
10
Lukas ty cipo
czytaj dalej
Hieronima Sutherdale
9
Chłód bije już z pierwszej sceny, im dalej w las tym bardziej kręci się w głowie. Perełka, zdecydowanie
czytaj dalej
Szymon Wiśniewski
5
(S1) Skromna kryminalna produkcja z surowymi zdjęciami i fenomenalną ścieżką dźwiękową. Sam punkt wyjścia fabuły pozwalał liczyć na znacznie więcej niż rozwleczona akcja kolejnych odcinków i absurdalny finał.
czytaj dalej
Lena Piotrowska
7
Kolejny serial na 7.5 ogladnelam dość szybko, nie do końca potrafię powieidzc dlaczego. Fabuła była dosc ciekawa ale początkowo się gubiłam, blondyn jest głupi
czytaj dalej
marika lipowska
8
damnnnn
czytaj dalej
1
2
3
...
6
Popularne
Backrooms. Bez wyjścia
Opinie
Wiadomości dla Isabelle
Opinie
Toy Story 5
Opinie