Pierwszy odcinek naprawdę dobry. Surowy klimat (wiadomo - oryginał jest norweski), ciekawe postacie i ich relacje. Akcja w chacie nosi już co prawda znamiona tandety, ale nie przeszkadza to wcale. Ogląda się bardzo przyjemnie.
Odcinki 2 i 3 zakończyły definitywnie moją przygodę z tym serialem. To co się tam dzieje...
Dlaczego nie chcą zrobić drugiego sezonu? Te 10 odc. pochłonęłam jeden za drugim. Od dawna jeszcze nic mnie tak nie wciągnęło, jak ten serial. Pomijam fakt, że zakochałam się w Philipie od pierwszego spojrzenia (jego oczy <3)
Sam serial - fabuła, muzyka, bohaterowie - jest niesamowity!
Trzyma w napięciu, potrafi...
Na wstępie uprzedzam, że jestem na etapie piątego odcinka. Że jestem pesymistą, to zacznę od jedynego minusa :
Fabuła tego serialu momentami wydaje mi się, jakby była napisana przeze mnie, a bynajmniej nie uważam,żebym nadawał się do tego zawodu. W dzieciństwie miałem bardzo bujną wyobraźnię i wymyślałem historie...