PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348343}
4,4 248
ocen
4,4 10 1 248
Filmweb Offline 2006
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2006

See dick run:)

ocenił(a) serial na 10

Było bosko.

ocenił(a) serial na 10
marlon

To Marlón był boski, ale fakt faktem - nie tylko On. :-D

ocenił(a) serial na 10
Klee

http://www.filmweb.pl/FilmPhoto?id=348343&photo.id=81444#photo [www.filmweb.pl/FilmPhot...] W końcu zdjęcia nie kłamią, a fakty mówią same za siebie. ;-)

ocenił(a) serial na 10
Klee

Paparazzi?
;-)

marlon

Próbuje dojśc do tego kto jest kto.:) Marlon na tym linku powyzej chyba aha no i jaka to knajpa-czy nier czasem bunkier??

ocenił(a) serial na 10
McCoy

To właśnie ja jestem, tyłem do aparatu, tańczę z Beeshopem, który się głupio uśmiecha do fotografa :-)

ocenił(a) serial na 10
marlon

Z Tobą to przecież tylko ja tańczyłem, więc na tym zdjęciu żadnego Beeshopa być nie może.

ocenił(a) serial na 10
Klee

Od razu chciałbym zaznaczyć, że na tym oraz na innych zdjęciach nie widnieje Beeshop :P

Beeshop

Za rok proszę o miejscowośc mi bliższą(chodzi o odległość) np.Wrocław, kraków, katowice. Toruń to piekne miasto ale za daleko odemnie.

ocenił(a) serial na 10
McCoy

Ale Toruń jest chyba położony w optymalny sposób, bo mniej więcej w centrum.

Klee

to juz szybciej poznań jest w centrum,. Toruń jest 6 godzin pociągiem odemnie :(

ocenił(a) serial na 1
McCoy

He he :] ;) :D Sympatyczne fotki, widać zabawa przednia, jednak dobrze żem nie pojechała ;) Bo jakbym tylko sposobność miała, to takiego jednego Wera bym dorwała... i dupsko mu skopała ;D

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
__ROZA___

Nie, no, nie. Bardzo proszę skończyć już tymi animozjami. Cieszymy się, cieszymy. :)

ocenił(a) serial na 1
Rednacz_w_stanie_spoczyn

Ależ ja się bardzo cieszę :D nie widać? Mam bardziej żęskami pomrygać? ;p

ocenił(a) serial na 10
marlon

Hehehe, ja czekam co się będzie działo jak Kuzynka tu wparuje. Ona dość przerażające wizje toczyła przede mną tego, co się ze mną stanie jak opublikuję te fotki. :)

Rednacz_w_stanie_spoczyn

Świetny pomysł i z organizacją samego zlotu (tu ukłon , gratulacje i podziękowania dla Organizatorów) i z tą stroną , która tu właśnie na naszych oczach się tworzy:). Dzięki, bo w ten sposób, chociaż minimalnie mogę i ja, i pewnie inni też "uczestniczyć" w zlocie, co niestety "na żywo" nie było możliwe, a czego bardzo, bardzo żałuję...

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

Miesiąc urlopu to chyba będzie za mało :P

Beeshop

Miesiąc;) Chyba żartujesz, Beshopie:D Gdybym miała AŻ miesiąc urlopu to bym się na zlocie jako żywo i na żywo stawiła:D

PS. Widzę, że załamałeś swoje przyrzeczenie (przyzwyczajenie)*:D
*niepotrzebne skreślić:P

ocenił(a) serial na 9
Rednacz_w_stanie_spoczyn

myśle, że nie będzie tak źle, widać, że się wszyscy dobrze bawiliśmy :)

ocenił(a) serial na 10
Klee

Oj fakt, Czaruś to szalał, ale w końcu nie pamiętam. Złapał, czy nie? :]

ocenił(a) serial na 10
marlon

Dla mnie to żadna niespodzianka, że Katrol śpi na brzuchu. Wiedziałem, mimo że z nim nigdy nie spałem. :-D

Klee

A dla mnie a i owszem ;) w ogóle dużo niespodzianek :) Ale fajnie było :D:D nawet się na jedną fotkę załapałam i jak skomentował mój ojciec - jak zwykle przy barze ;)

ocenił(a) serial na 10
Eorath_at_Tiffanys

Ty dla mnie niespodzianką nie byłaś.

Eorath jest taka sympatyczna, otwarta, pogodna i emanująca pozytywną energią jak w Sieci, mówię Wam! :-)

Klee

Ciekawe rzeczy dodają do tej stronki...
Może pokusimy się o obsadę?
Co Wy na to :D

ocenił(a) serial na 10
KYRTAPS

Czekaj czekaj, rozmowy z redakcją są już prowadzone. Nie obejrzysz się, a obsada będzie :D

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Ale etiopskich aktorek nie dodajemy, więc niektórzy się nie załapią. ;-]

ocenił(a) serial na 10
Klee

Kryptasa nie było :P

Beeshop

Bo będę płakać ;(

Klee

Beeshopka wybiera się do Etiopii?

ocenił(a) serial na 10
KYRTAPS

Za Tobą wszędzie :D

Beeshop

Lepiej nie, bo jeszcze nas zjedzą.

ocenił(a) serial na 10
KYRTAPS

Tak zapowiada. Jak ktoś się nie uczył sztuki konspiracji u Klee, to musi teraz uciekać przed sławą. Mnie nie ma na żadnym zdjęciu, haha!

Klee

Mam nadzieję, że pojawi się ich więcej, gdyż chcę zobaczyć te Twoje czerwone nóżki i dziobek.

ocenił(a) serial na 10
KYRTAPS

Mnie to można oglądać na okrągło, jestem w Big Brotherze: http://www.bociany.kalinski.pl/ [www.bociany.kalinski.pl...]

Klee

"UWAGA - W okresie lęgowym, kamera może przedstawiać wydarzenia drastyczne."

ocenił(a) serial na 10
KYRTAPS

A mnie nie działa. Jupi!!

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Bo Wy w Etiopii nie używacie Javy: http://www.java.com/en/download/index.jsp [www.java.com/en/downloa...]

Beeshop

U mnie wszystko jest w porządku.
Klee właśnie stoi na dachu swojego zamczyska i obserwuje zachodzące słoneczko :-}

ocenił(a) serial na 10
KYRTAPS

Strachy na lachy, ci, którzy mnie poznali, wiedzą, że ze mnie żaden ogier, raczej potulna sarenka. Ale jaka urocza! ;-)

ocenił(a) serial na 10
Klee

To nie znaczy, że nie będziesz na filmie. Jeszcze wiekse hahahahaha :D

Beeshop

Coś o filmie słyszałem.... To będzie jakiś dokument stworzony przez Redakcję?

ocenił(a) serial na 10
KYRTAPS

Nie, poczytaj forum, 4 strona, moja wypowiedź :)

Beeshop

Trochę mnie rozczarowałeś.... już miałem cichą nadzieję, że to redakcja wpadła na pomysł udokumentowania historycznego wydarzenia...
Mimo to, czekam z niecierpliwością na Twoje dzieło :)

KYRTAPS

Już wiem dlaczego uciekasz do Etiopii :-))

ocenił(a) serial na 10
KYRTAPS

Hehe, to będzie przebój kinowy :D

Beeshop

Hollywood wita!
:D

ocenił(a) serial na 10
KYRTAPS

Wziąwszy pod uwagę, kto tam zagrał, nie kwalifikuje się nawet do Bollywood. :-]

ocenił(a) serial na 10
Klee

Polskie kino off-owe?

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Etiopskie kino rydzykowe.

ocenił(a) serial na 10
Klee

A nieprawda. Znajdziesz się, nie ma Cię na redakcyjnych aparatch :D

ocenił(a) serial na 10
Klee

I już mówiłem, że okulary się znajdą. Jak tylko wyruszę na miasto. Dziś mi się nie udało. ;-]

I dobrze, że Marlón ma w dowodzie fałszywe informacje, bo gdyby były prawdziwe, to by mu się wszystkie mięśnie po ciele rozlazły i co by było?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones