PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348343}
4,4 247
ocen
4,4 10 1 247
Filmweb Offline 2006
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2006

See dick run:)

ocenił(a) serial na 10

Było bosko.

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Punkt zaczepienia, powiadasz? I będzie inaczej? To może lepiej przejdźmy jednak na GG, bo ciekawe rzeczy prawisz :D

ocenił(a) serial na 10
Ankabaneth

Poczekajcie, a będzie Wam ujawnione :D

ocenił(a) serial na 10
marlon

Była piękna.
Dzień dobry :-)

(coś forum szwankuje?)

ocenił(a) serial na 10
marlon

(test, test, test?)

Chyba już dobrze.
Kto jeszcze ma jakieś ciekawostki? Ja ostatnie asy z rękawa wyciągnąłem, czekamy teraz! :-)

ocenił(a) serial na 10
marlon

Ja chciałem tylko powiedzieć...że wcale się nie czuję niedopieszczony...wrecz przeciwnie...bardzo bym się zastanowił nad stanem usatysfakcjonawania Klee...bo to taki nasz Mały rubierznik...kazdemu coś powie...o każdym coś napisz, a o nim chyba jeszcze nikt nic:P A zatem mój Drogi Klee...jako to jest??

p.s. Ja umiem robić wiele rzeczy: (słabo bo słabo, ale) gadać, nawet żartować, jeść to umiem perfekcyjnie (co widać po mojej facjacie:]), nawet dzieci umiem robić...przynajmniej tak mi się wydaje;) Ale Fryz to nie moja zasługa...ja tylko dałem głowę, a reszta jest milczeniem:P

ocenił(a) serial na 10
Ankabaneth

Hoho, ile to się można o człowieku dowiedzieć - chyba sobie wydrukuję powyższą litanię i nad łóżkiem powieszę, żeby czegoś nie zapomnieć... Zwłaszcza to o robieniu dzieci i dawaniu głowy niezmiernie ciekawe mi się wydaje :D

PS. O tym sobie jeszcze porozmawiamy :D

ocenił(a) serial na 10
Ankabaneth

Cóż mi powiedzieć? Widzisz, że robię, co mogę, żeby Ci dobrze zrobić, ale ja już swoje Ciacho mam, więc się po mnie niczego nie spodziewaj. Właśnie zlizuję lukier, ach... ;-D Satysfakcja gwarantowana! I pełna, jak to pisze Rednacz. :-)

No i jak to o mnie nic? Cały czas mnie moje plastusiowe uszy pieką? ;-P A poza tym o mnie nie ma co, bo ze mnie spokojny chłopiec jest. :-]

ocenił(a) serial na 10
Klee

Hehe, "spokojny chłopiec"? Z Ciebie taki spokojny chłopiec, jak ze mnie grzeczna dziewczynka :D

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

Matko, znowu tworzą szum informacyjny. Przecież mnie widziałaś. :-)

ocenił(a) serial na 10
Klee

I nawzajem :D

A z Ciebie to w realu grzeczny chłopiec, a tu co wyprawiasz... to aż słuchać/czytać hadko :D

ocenił(a) serial na 10
Klee

Pełna, pełna, a jak. Ja cały czas odsypiam, a Dominikę zawiało w pociągu i nie może się schylać. Wysoka cena zlotu, ale co tam - było warto. :)

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

A jak wspomina... Katrola? ;-)

ocenił(a) serial na 10
marlon

Bardzo ciepło, ale najcieplej oczywiście Klee, który - jak twierdzi - okazał się smakoszem i znawcą kobiecej urody. :D

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

A pierwotnie Klee nie chciał przyjść. Oj jaka by to była strata :-)

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Strata to mało powiedziane :D To by była tragedia na miarę utraty mojego konika :D

ocenił(a) serial na 10
Shemek

No, pomyśleć, że gdybyście mnie na Ciacho nie zwabili, to by mnie nie było. Ale miałbym czego żałować. Stało się, jak się stać miało. Chociaż i tak żałuję, że się musiałem zmyć wieczorem. Ale umówiłem się już za to z Kimś na małe, wieczorne tete-a-tete w przyszłym roku. :-D

No jak można pozwolić, żeby taką Kobietę zawiało. A miała Jej się trafić najlepsza partia w mieście... :-P

ocenił(a) serial na 10
Klee

Jak tylko Shemek wrócił, to znowu 500 Internal zaczął wyskakiwać. ;-/ Idę stąd sobie. :-P

ocenił(a) serial na 10
Klee

Niestety wsystko wraca do normy. A jak mnie w piątejk nie było to serwery płakały tak, że kilka godzin nie działało. Więc sam widzisz, że musiałem wrócić. :]

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Ja chciałam tylko powiedzieć, że mi właśnie 503 wyskoczył :D

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

No jeszcze trzeba pogłaskać, pogadac z nimi, wiesz jak jest, nie było mnie 5 dni, są lekko wkurzone, ale widze promyk nadzieii.

ocenił(a) serial na 10
Klee

Heh, ja też bym sobie poszedł, ale nie mogę. Zatem i tak jesteś w komfortowej sytuacji. :)

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

Nunariel Pamiętaj, że z komputerami, nawet z serwerami to tak jak z kobietami, trzeba delikatnie...pogłaskać, porozmawiać, tzn ona gada...a my udajemy że słuchamy:P trzeba być wrazliwym i potem może będzie nawet chciał się sac dotknąć, żeby w nim delikatnie "pogrzebać" i dopiero wtedy mamy 100% satysfakcji...a 503...przez 5 min będzie zajety:D bo tak jak kobiety jemu zawsze mało...

p.s. zaraz oczywiście wszystkie feministki sie na mnie rzucą:P

ocenił(a) serial na 10
Ankabaneth

Ty sie odczep od feministek... Męska Szowinistyczna Medno! Z Wami to jest taki problem, że Wy udajecie, że słuchacie, a my musimy udawać co innego, jako że co poniektórzy to są tylko mocni w gębie :D

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

Z dumą noszę tabliczkę Męskiej Szowinistycznej Świni! Kopernik był mężczyzną! Tak jak Maria Curie!

ocenił(a) serial na 10
marlon

Nieprawda!! Kopernik była kobietą!!

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

Miała być "Męska Szowinistyczna Mendo!" A Ty Marlon uważaj, bo na razie do Ciebie nic nie mam... :D

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

Na razie :-]

ocenił(a) serial na 10
marlon

Marlon radzę uważaj...bo ona tak zawsze...a jak zacznie szukać...to jak coś znajdzie to tak Ci stasznie pokaże...że Ty tak okropnie zobaczysz...że aż!:D

To byłem ja: Męska Szowinistyczna...Menda..Świnia ...coś jeszcze??

ocenił(a) serial na 10
Ankabaneth

Ty już wiesz co :P !!!

Marlon, nie bez powodu napisałam "na razie". To było pierwsze ostrzeżenie, a u mnie obowiązuje system piłkarski: dostajesz 2 kartki - żółta to strzeżenie, a czerwona oznacza, że musisz opuścić boisko:D

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

A Twoją żoną jest Dominika. I kto z nas dwu jest w naprawdę komfortowej sytuacji? ;-)

marlon

No to zmiana tematu skoro mamy prześcignąć Charlie'ego Hunnama. Kto poznany na zlocie wywar na Was największe wrażenie? Mnie zupełnie zaskoczył Tomfic i Nunariel. O Marlónie nie wspomnę. :-))

ocenił(a) serial na 10
Shimi

Wow, dzięki! A z jakiego powodu takie wrażenie wywarłam? Czyżby znowu zaczęło się od konia :D ?

Nunariel

Nie, po prostu żywa i wesoła z Ciebie kobieta (mimo, iż bez konia), a ja uwielbiam kobiety z ogromnym poczuciem humoru. :-)

ocenił(a) serial na 10
Shimi

No, tego to mi akurat nie brakuje... Jak i siły przebicia w dyskusji :D

Nunariel

Oj to fakt, ale pewnie mnie nie zauważyłaś? :-)

ocenił(a) serial na 10
Shimi

Przypomnij się - albo powiedz, na którym jesteś zdjęciu :D Wiesz, kilka osób tam było na tym zlocie...

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

Chociaż, wiesz, ja jestem zwykłą, szarą użytkowniczką i nie mogę się mierzyć z "Ciachami FW" :D

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

Oj, bo zaraz zabarwię się na czerwono i resztę meczu będę musiał przesiedzieć na ławce rezerwowych? ;-)

ocenił(a) serial na 10
marlon

Dawaj, Marlon! Z Zidana nas zrób! Goi, go, go, ole, ole!!!

ocenił(a) serial na 10
marlon

Ciekawostka: "W kinie "Orzeł" było duszno."

Mnie tam duszno nie było, mnie było błogo. :-D Zależy, kto obok kogo siedział. ;-P

ocenił(a) serial na 10
Klee

Wiecie, widzę, że tu takie bardzo sprecyzowane typy padają... Ja to bym zaproponowała jakieś wybory Mistera i Miss FW Offline, ale obawiam sie, że typy, zwłaszcza dotyczące Mistera, będą tendencyjne...

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

Przecież wyobory już dawno zakończone. Królem & Królową balu zostali Marlón i Dominika!!! [Fanfary!]

Wprowadzam dyktaturę! ;-P

ocenił(a) serial na 10
Klee

Eee tam. Ja głosuję na Nunariel i Anankebanethanekabenethanetha.
Między innymi - za avatara bez konia i prosty do zapamiętania nick :-)

ocenił(a) serial na 10
marlon

Między innymi? Czyli za co jeszcze :P ???

ocenił(a) serial na 10
marlon

Ja tam głosuję na Campbella i Beeshopkę :D

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

Jak się okazało, że nie ma klimatu, by przeforsować kandydatury zaproponowane przeze mnie, to też pomyślałem o tej uroczej parze. Czyli Campbells i Beeshopa przodują! :-]

Klee

Muszę stwierdzić, że niektóre plotki nie powinny być dementowane :P

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

Fakt, aż płakać się chce. :-]

Klee

Przynajmniej się dowiedziałem, że nie tylko ja tam spałem :D Tzn. chciałem powiedzieć 'pisałem SMSa' ;)

ocenił(a) serial na 10
marlon

No i coraz więcej ciekawostek :-) Ale fajnie! Zapalniczka Katrola wymiata!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones