Filmweb OFFLINE 2013: Ogłaszamy pełen program zlotu

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Filmweb+OFFLINE+2013%3A+Og%C5%82aszamy+pe%C5%82en+program+zlotu-98722
Filmweb OFFLINE 2013 już za trzy tygodnie w Warszawie. Najwyższa pora ogłosić program imprezy. Przypominamy też, że zapisy na zlot zbieramy tylko do jutra. Aby się zapisać, należy kliknąć TUTAJ.W ramach OFFLINE 2013 zaprezentujemy Wam trzy filmy. Obejrzycie je w kinie Atlantic (ul. Chmielna 33 http://www.kinoatlantic.pl/). W sobotę po ostatnim pokazie rozpocznie się impreza w  restauracji Sioux (ul. Chmielna 35 http://www.sioux.com.pl/).

Zaczynamy w piątek, 27 września o godzinie 21.00 pokazem filmu "Najgorsze, najlepsze wakacje".

W sobotę, 28 września spotykamy się ponownie w kinie Atlantic o godzinie 13.00 na pokazie filmu "Pieta".

O 17.45 zaprezentujemy trzeci film - "Labirynt". Przed pokazem odbędzie się uroczystość wręczenia nagród w naszym konkursie krytycznofilmowym POWIĘKSZENIE.

Po filmie, ok. godziny 20.30 rozpoczniemy zabawę w restauracji Sioux. Jak co roku będziecie mogli spotkać się ze znajomymi z Filmwebu, pogadać z członkami redakcji, wygrać nagrody i napić się piwa. Impreza trwać będzie do białego rana.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się do 17 września w celu potwierdzenia wzięcia udziału w zlocie.  Przypominamy, że w zlocie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie (nie mające ukończonych 18 lat) mogą wziąć udział w zlocie jedynie pod opieką prawnego opiekuna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones