Filmweb OFFLINE 2013: Znamy trzeci film tegorocznego zlotu

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Filmweb+OFFLINE+2013%3A+Znamy+trzeci+film+tegorocznego+zlotu-98554
Jak co roku zapraszamy wszystkich użytkowników Filmwebu na zlot do Warszawy. Filmweb OFFLINE 2013 odbędzie się w dniach 27-28 września.Tradycyjnie obok imprezy do białego rana przygotowujemy dla Was kilka projekcji premierowych filmów. Dziś możemy Wam ogłosić tytuł trzeciego filmu. Będzie to obraz wyróżniony na ubiegłorocznym festiwalu w Wenecji – "Pieta" Kim ki-duka. Pozostałe dwa filmy tegorocznego zlotu to:

"Najlepsze najgorsze wakacje", którego reżyserami są scenarzyści "Spadkobierców".
"Labirynt", którego gwiazdami są Hugh Jackman i Jake Gyllenhaal.

Jeżeli chcecie wziąć udział w zlocie, zapraszamy do zapisywani się TUTAJ. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 września. Z wybranymi osobami – najbardziej aktywnymi użytkownikami Filmwebu, którzy z zaangażowaniem dzielą się z nami swoją pasją i wiedzą, oraz innymi filmwebowiczami – skontaktujemy się do 17 września w celu potwierdzenia wzięcia udziału w zlocie.

Przypominamy, że aby wziąć udział w zapisach na Filmweb OFFLINE, trzeba być zalogowanym użytkownikiem.

Wszystkie tegoroczne seanse będą miały miejsce w warszawskim kinie Atlantic, w samym centrum miasta. Będziecie mieli wyjątkową okazję, by obejrzeć przedpremierowo filmy wybrane specjalnie dla Was na tę okazję. Pierwszy seans odbędzie się w piątek wieczorem, 27 września, dwa kolejne – w sobotę w godzinach popołudniowych i wieczornych. Po sobotnich seansach, 28 września, tradycyjnie zapraszamy na zimne piwo i zabawę do białego rana.

Zapisy na Filmweb OFFLINE 2013 przyjmujemy TUTAJ.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones