PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 675
ocen
7,5 10 1 44675
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Flash fact - Flash umie latać.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Żartowałem. Barry po prostu dostosowuje wibracie swojego ciała do odpowiedniego poziomu, dzięki czemu może biegać po kryształkach lodu zawartych w powietrzu.

ocenił(a) serial na 8
BluRay2012

15 odcinek i coś takiego!!??...WOW!! ...;D

agueda0712

ale kiss Barry&Iris fuj :)

ocenił(a) serial na 6
mania19

haha ja aż odwróciłem głowę :D fuj

ocenił(a) serial na 10
Coyotman

Nie martwcie się, tak właściwie to się jeszcze nie wydarzyło ;).

ocenił(a) serial na 9
pl_szajba

Albo już się nie wydarzyło :)

ocenił(a) serial na 8
mania19

Dlaczego fuj?

no_bo_co

Bo Iris wszystkich (słusznie) irytuje.

ocenił(a) serial na 10
Pasieka17

Nie wszystkich , mi się ona podoba ;)

ocenił(a) serial na 8
Raister

Jest bestialsko seksowna swoją drogą ;)

ocenił(a) serial na 10
reirrarok

Święte słowa :D

ocenił(a) serial na 10
reirrarok

Moje podejście jest proste - jest głupią, tępą idiotką, na salonach lepiej się z nią nie pokazywać bo się tylko wstydu można najeść, aczkolwiek ruchałbym :P.

Pasieka17

jest bardzo ladna mi sie ona podoba

BluRay2012

mega odcinek!!
wyjaśnienie, którym RF jest Wells - sensowne i całkiem zgrabne.. Cisco? myślę, że to cofnięcie się czasie Barry'ego troszkę odwróci bieg zdarzeń.
czekam na opinie użytkowników bardziej biegłych w komiksach..

ocenił(a) serial na 9
kogiro

Jedna mała zmiana może wywrócić świat dogóry nogami.

ocenił(a) serial na 10
BluRay2012

No takie zabawy z czasem zawsze są mega niebezpieczne, mega interesujące oraz mega popier***one xD.

BluRay2012

Powstrzymanie zabójstwa Nory także spowoduje katastrofalny bieg wydarzeń dla Flasha i prawie umrze. Znów cofnie się w czasie aby powstrzymać siebie samego przed uratowaniem jej :D

A odcinek wyjebisty.

ocenił(a) serial na 8
Cysiek1991

Czy właśnie tak nie było w "The Flashpoint Paradox"?

reirrarok

Tak było

ocenił(a) serial na 8
Cysiek1991

Ale zaspojlerowałeś 0.o

megalis7

Zaspoilerowałem film animowany The Flashpoint Paradox. Serial bazuje na komiksach, nie na nim ^^

ocenił(a) serial na 9
kogiro

są już zapowiedzi kolejnego odcinka, wynika z nich że Cisco zostanie uratowany przez Barrego. Mnie w tym momencie zastanawia jaki efekt będzie to miało na przyszłość

ocenił(a) serial na 10
BluRay2012

Wszystko wyjaśnione w najnowszym odcinku, doktorek to Eobard Thawne. Utknął w czasie i chce zabić Barry'ego. Mina Iris gdy zobaczyła, że Barry to Flash bezcenna. Cisco nie może zginąć, ciekawe czy Barry go uratuje cofając się w czasie. Odcinek Mega po prostu :-)

ocenił(a) serial na 10
yerodinek

No dobra. Ale oglądając promo wychodzi na to że barry nauczy sie cofać w czasie. No i jak on cofnął się w czasie ? tylko swoją świadomość?

ocenił(a) serial na 7
jasossik

Też nad tym się zastanawiałem i to jest bezsensu, przecież jak się cofnął to powinno być ich dwóch

ocenił(a) serial na 8
Sushimaster

W zwiastunie z PaleyFest Flash bije się sam ze sobą, poza tym przebiegają obok siebie dwukrotnie w odcinku.

ocenił(a) serial na 8
taPcz4N

Wow racja :D

ocenił(a) serial na 6
Sushimaster

Myśle że po tym cofnięciu się w czasie stworzył/przeszedł do alternatywnej rzeczywistości ze swoimi wspomnieniami z przyszłości.

ocenił(a) serial na 7
sk1led

to byłoby spoko, ale wg tej zasady cofając się w czasie powinno być się ograniczonym przez swoje życie (Wells cofnął się znacznie dalej) i swoje umiejętności? w danym czasie, czyli np jeśli cofnąłby się momentu przed uderzeniem pioruna nie miałby mocy.

ocenił(a) serial na 6
Sushimaster

chyba że byłoby 2 Wellsów

ocenił(a) serial na 10
jasossik

Każdy ma swoją teorię na to jak działa czas i manipulacje przy nim (przecież w rzeczywistości tak się nie da lub przynajmniej nie umiemy - z wyjątkiem podróży w przód, ale to inne zagadnienie ;> - więc trzeba sobie po prostu wymyślić jak to działa). Zobaczymy jak to wygląda w przypadku twórców serialu. Na razie zafundowali WTF na koniec odcinka, wyjaśnienia będą później.

ocenił(a) serial na 9
jasossik

Hmmm pierwsze - Cisco zostanie uratowany przez Barrego. Druga rzecz; Wells aka Thawne owszem chciał zabić Barrego ale piętnaście lat wcześniej, w tej chwili zależy mu wyłącznie na tym aby wrócić do domu. Zabójstwo Barrego byłoby tutaj dla niego swoistą premią, tyle że teraz pomaga Allenowi aby ten stał się bohaterem czyli pełnoprawnym Flashem. Tu rodzi raczej pytanie dla czego to robi i jak w tym ma cel. Po drugie zostaje kwestia drugiego Reverse Flasha, bo Wells na pewno nim nie był.

ocenił(a) serial na 7
yerodinek

gdzie oglądaliście już odcinek najnowszy? ;)

ocenił(a) serial na 10
Kasiaaa218

torrenty

ocenił(a) serial na 7
Kasiaaa218

tubeplus . me ... tyle że po angielsku, ale trzeba się uczyć języków. Seriale są tam dodawane na bieżąco :)

Thorongil83

www.tvseriesonline.pl

ocenił(a) serial na 8
Kasiaaa218

Polecam na seansik . tv ;) są napisy pl

ocenił(a) serial na 9
Kasiaaa218

scs. pl tu masz napisy pl i w najlepszej jakości. Reszta stronek jak na razie słabiej niestety

ocenił(a) serial na 8
Kasiaaa218

arrow.net - szybko pojawiają się dobre wrzutki z napisami z kilku stronek, i z flash'a i z arrow'a. Polecam:)

ocenił(a) serial na 9
megalis7

kreskowkazone.pl najszybciej, wiele wersji i po polsku :)

ocenił(a) serial na 6
yerodinek

Dość prawdopodobne że Barry tylko zobaczył przyszłość bądź wróci do przeszłości i losy bohaterów potoczą się inaczej. A Cisco najpewniej nie zginie bo jest on też superbohaterem (nie w serialu rzecz jasna ale w komiksach) i twórcy serialu nie pozbawią się możliwości pokazania go jako Vibe. Zresztą to samo tyczy się choćby Catlin.

ocenił(a) serial na 9
kecaj1603

Przepraszam bardzo ale w komiksach o ile pamiętam nie ma postaci Cisco, jest on nowy tak samo jak John DIggle z Arrow.
A Cisco nie zginie tak czy siak bo nie było nigdzie powiedziane że aktor odchodzi z serialu, a dwa że w teaserze odcinka następnego jest scena ratowania Cisco

ocenił(a) serial na 9
Coffemachine

Jego postać występuje w komiksach, tylko że nazywa się FranCISCO "Paco" Ramon (Vibe) :)

ocenił(a) serial na 6
Coffemachine

Tak jak pisał @oOAlexOo w komiksach był Francisco ale Cisco to zdrobnienie od tego imienia. Zresztą Vibe może nie był jakaś wielką postacią w historii DC ale nadal był on choćby w JLA zresztą w nowych komiksach też już sie pojawił.

yerodinek

Najlepsze jest w odcinku to, że nikt nie wie co się mogło wydarzyć gdyby nie cofnął się w czasie. Tylko widz wie :D

ocenił(a) serial na 9
Cysiek1991

I Flash.

ocenił(a) serial na 7
yerodinek

Właściwie to teraz już nie chce zabić Barrego, teraz go potrzebuje.
Ale mam pytanie do znawców komiksów bo w serialu chyba nie wyjaśnią. Czemu w ogóle Wells cofnął się by zabić małego Barrego?

ocenił(a) serial na 9
Sushimaster

Na pewno wyjaśnią, jakby dobrze się zastanowić to dzięki temu całą fabuła się dzieje, wieć muszą :D

ocenił(a) serial na 8
BluRay2012

Wszystko co wydarzyło się w tym odcinku tak naprawdę się nie wydarzyło;).

ocenił(a) serial na 9
taPcz4N

Dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones