PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769619}

Fleabag

8,4 38 990
ocen
8,4 10 1 38990
8,6 33
oceny krytyków
Fleabag
powrót do forum serialu Fleabag

Wymiękłam po drugim odcinku, choć już pierwszy nie podobał mi się, ale chciałam dać szansę.
Drętwy, z niesympatyczną bohaterką, sztuczny i wydumany. Mechaniczne dialogi i dziwne sytuacje. Po prostu nieprawdziwy.
Dziwię się wysokim ocenom. Widocznie nie dla mnie.

Majka4444

Nie każdy rodzaj humoru trafia do wszystkich. Proste. Btw, warto takie seriale brać z duużym przymrużeniem oka. Ah, no i jeszcze jedno - serio wszyscy bohaterowie muszą być "sympatyczni"? Wtf?

ocenił(a) serial na 8
Majka4444

No właśnie mam tak samo z tym że jestem po pierwszych 10 minutach :/ Aż przerwałem i wszedłem na forum by sprawdzić czy na pewno oglądam ten sam serial o którym tyle pochlebnych opinii. Lubię zabieg przełamywania 4 ściany i zwracanie się do widza, ale tu jest to tak nagminne, że nie da się tego oglądać. Czuję lekki dyskomfort i poczucie zażenowania z niektórych sytuacji...

użytkownik usunięty
albatron

I wystawiles ocene 8 aha i wszystko jasne

ocenił(a) serial na 8

Zmusiłem się i przebrnąłem przez 2-3 pierwsze odcinki, a dalej jakoś samo poszło. Tak jak pisałem 3 miesiące temu - początki były bardzo trudne, a główna postać nie do zniesienia. Z czasem coraz lepiej poznajemy jej motywy, historię i zaczynamy nawet dopingować w jej próbach zmiany swojego życia na lepsze.
Wahałem się ale ostatecznie obejrzałem również drugi sezon. Ocena 8/10 jest głównie za drugi sezon.

ocenił(a) serial na 9
Majka4444

Dokładnie. Ja też czuje zażenowanie częściej niż radość. Jestem po dwóch odcinkach i mam dosyć. Piszą, że drugi sezon lepszy, więc może przeskocze od razu na drugi sezon, choć wątpię, żebym polubił tę bohaterkę.

Muwistar

i oceniłaś serial na 9 czyli na prawie perfekcyjny? xD

ocenił(a) serial na 9
Armando101

hehe. dałem się uwieść dokładnie po 3 odcinku 1 sezonu. drugi sezon mega! czekam na trzeci.

Majka4444

Wczoraj zrobiłam drugie podejście. Pierwsze było jakieś 5ms temu. Przerwałam wtedy po 2 odcinkach może. Wczoraj znów przeszłam pierwszy i jakiś mega zachęty na kolejne nie czuje. Drażnią mnie bardzo, komentarze "na zywo" glownej bohaterki przed kazda kwestią itd. i właściwe chyba ona sama też...

Majka4444

Kochani, miałam tak samo! Główna bohaterka jakoś mnie odpychała. Mogę mówić tylko za siebie, ale po trzecim odcinku robi się coraz i coraz lepiej! Jestem świeżo po zakończeniu, naprawdę dajcie mu szansę:)

ocenił(a) serial na 9
muka_20

dokładnie tak.

ocenił(a) serial na 8
Majka4444

Ja kocham komedie, ale dla mnie to było co najwyżej średnie ani śmieszne ani ciekawe w żaden sposób serial jak dla mnie mega overrated (bo nie lubie mówić po polsku przereklamowny)

ocenił(a) serial na 8
Majka4444

Warto dać szanse dla drugiego sezonu chociażby, który jest o niebo lepszy od pierwszego

Majka4444

No i spoko, nie wszyscy musimy lubić to samo.

Majka4444

Ja odpadłem już na starcie. Penisy, odbyty, ruchanie, masturbacja itp. Jak się nie ma pomysłu na serial, to takie tematy będą w sam raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones