PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96157}

Flintstonowie

The Flintstones
7,2 26 607
ocen
7,2 10 1 26607
7,4 7
ocen krytyków
Flintstonowie
powrót do forum serialu Flintstonowie

Która z tych animacji jest lepsza i dlaczego?

ocenił(a) serial na 8
Marik1234

Nie umiem wybrać obie są świetne :))

użytkownik usunięty
Aselka

Dokładnie, choć opierają sie na podobnych w sumie założeniach ale obie są świetne

użytkownik usunięty
Marik1234

Flintstonowie moim zdaniem lepsi.

ocenił(a) serial na 9
Marik1234

Zdecydowanie Flintstonowie, za postaci, teksty i sytuacje.




Marik1234

Flinstonowie. Coś co nawiązuje do czegoś (prawie) zawsze jest gorsze od oryginału. Po za tym ciekawsze sytuacje i postacie.

ocenił(a) serial na 8
Marik1234

Flintstonów bardziej lubię, obiektywnie zaś oba są bardzo podobnego poziomu.

Marik1234

Może uznać to może dziwnie zabrzmi ale do porównał oba filmy do trylogii Powrotu do Przyszłości.
Hanna @Barbera żyli współcześnie, a Flinstonami przenieśli się do epoko kamienia łupanego, a Jetsonami głęboko w przyszłość

ocenił(a) serial na 10
Marik1234

Moja osobista ocena wygląda tak :

1.Flintstonowie 10/10 - komedia w czystej postaci. Ciekawe postacie, sceny, które nigdy nie przestaną bawić, dialogi zapadające w pamięć ( m.in. ,,Owszem jesteś dorosły, i obrośnięty w sadło!'') plus : genialny polski dubbing - głos Włodzimierza Bednarskiego idealnie pasuje Fredowi. : ) : ) : )
2.Jetsonowie 7,5/10 - serial na bardzo wysokim poziomie, również posiada świetny dubbing ( mam tu na myśli Ryszarda Nawrockiego. Andrzeja Arciszewskiego i Krystynę Kozanecką ) i wiele zabawnych momentów. Jednak serial bardzo szybko się nudzi, a niektóre odcinki były najzwyczajniej w świecie irytujące. : ) : | : (

Podsumowując : Flintstnowie rewelacyjni, Jetsonowie trochę gorsi, ale również na poziomie.

Marik1234

Obie mi się strasznie podobały. Każda prowadziła do "innego świata" i to było super.

ocenił(a) serial na 10
Marik1234

A macie jakieś bajki Hanna-Barbera na vhs?

badboy_1910

Ja kiedys za dzieciaka mialam, ale to bylo dalej niz 25 lat temu :D byl tam bodajze Mis Yogi i Lew Lippy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones