PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827075}
1 537
chce zobaczyć
Foodie Love
powrót do forum serialu Foodie Love

Kolejny raz serial z mocnym seksem i męską pełną nagością oceniony na 12+ przez HBO i emitowany w biały dzień na kanałach. Jakoś nigdy nie widziałem by HBO od 12 lat emitowało serial z kobiecymi genitaliami, zawsze taki materiał dostaje min 15/16+, za to z penisami to już kolejny raz w ostatnich miesiącach gdy serial jest kierowany do dzieci w wieku 12 lat!. Rodzice będą mocno zdziwieni na seansie z dziećmi gdy zobaczą pewne sceny. A ta propaganda męskiej nagości na HBO jest naprawdę żenująca. Teoretycznie nagie są dwie osoby, kobieta i mężczyzna, ale tylko w przypadku mężczyzny kamera wędruje tak by pokazać jego genitalia, kobieta jest jedynie topless. Żałosna feministyczna stacja. Dobrze że Netflix nie ma oporów by pokazywać całkiem nagie kobiety czego Wiedzmin jest przykładem.

Meldondg_Lord

Spoko. A poza tym jak wypada ten serial ?

ocenił(a) serial na 7
michal90maciejek

Nie spodziewałbym się subiektywnej opinii przez tą osobę =)

ocenił(a) serial na 7
Meldondg_Lord

Nie ma to jak ocenić serial na 2 z powodu raptem dwóch scen z udziałem seksu i raz przez ułamek sekundy penisa. Lord of an idiots.

ocenił(a) serial na 2
atmo9

"Ułamek" sekundy? Tak bardzo ułamek że jeszcze aktor w zwolnionym tempie dotyka sobie genitaliów. Chciałbym widzieć kobiece genitalia z wszystkimi detalami przez taki "ułamek" sekundy, ale niestety na seksistowskim HBO nigdy tych genitaliów nie pokazują! Jeszcze bym się nie odzywał gdyby serial miał prawidłową kategorię wiekową, minimum 15/16 lat, ale my mówimy o serialu od 12 lat! To kolejny raz w mijającym roku gdy HBO w chamski sposób kieruje do dzieci serial z wulgarnymi scenami z męskimi genitaliami. Dlaczego nie ocenili na 12+ serialu L Word Generation Q? Dlaczego? Bo nie ma tam męskiej nagości tylko kobieca, i to zaledwie topless.

ocenił(a) serial na 8
Meldondg_Lord

śmieszny jesteś, oceniaj serial, a nie granice wiekowe, to nikogo nie interesuje
a poza tym Tobie to tylko głowy w dupie

ocenił(a) serial na 5
Meldondg_Lord

No same nieszczescia. Źle że dla 12 latków, źle że goły meżczyzna, źle że kobieta goła tylko do połowy. Można sie pogubic gdzie faktycznie lezy problem.... choć wlaściwie to proste problem nie jest zwiazany z serialem :)

Meldondg_Lord

Oceniajmy seriale, fabułę, grę aktorską, muzę itp a nie co producent czy dystrybutor określa, czy ktoś jest nagi czy nie u mnie nie ma żadnego znaczenia, czy leje się krew ( akurat lubię ) czy nie też to nie wpływa na ocenę, film czy serial ma mi się podobać, mam się wystraszyć, popłakać, rozbawić, jakaś refleksja, i to jest ważne i za to oceniam. A co do dzieci to prawda jest taka że taka scena to jest nic dla nich, w internecie nagość mają na każdym kroku i kliknięciu

Meldondg_Lord

Bez przesady, który statystyczny 12latek zobaczy ten film i go jakoś spaczy? Niestety większość z nich widziała już zdecydowanie ostrzejsze rzeczy.. Nie mówię, że to dobrze, ale nie ma co robić burzy w szklance wody.

ocenił(a) serial na 7
Meldondg_Lord

No i co, że ktoś zobaczy penisa? Matko, penis to coś strasznego?

Meldondg_Lord

Jaki człowiek jest każdy widzi. Jesteśmy strasznie zacofanym narodem, temat nagości zawsze wprawiał nas w zakłopotanie . Najlepiej ubrać się w worek pokutny lub habit a kobiety koniecznie w golfach i rękawiczkach, żeby skrawka ciała nie odsłonić bo mogą kusić nauczycieli, księży itp. Koniecznie chronić cnoty niewieście. Pytanie gdzie jest merytoryczna ocena serialu? Nagi mężczyzna i naga kobieta to wszystko?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones