Nasz hiper sprytny miliarder cały sezon stoi i gapi się na biurko. A jak już wyszedł to dostał bęcki. Najbardziej bezużyteczna postać ever.
najbardziej bezużyteczna i znienawidzona postać tego sezonu, ludzie mają o nim tą samą opinie co o synach gordo