filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Listy
Nowość
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
For All Mankind
Opinie
For All Mankind
2019 - 2027
Strona serialu
Nowość
Listy
(24)
pełna obsada
(671)
odcinki
(51)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Ciekawostki
(1)
Nagrody
(12)
Forum
wideo
(7)
zdjęcia
(313)
plakaty
(15)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
Opisy
(1)
powiązane
(1)
Newsy
(8)
For All Mankind
/serial/For+All+Mankind-2019-832320
2027
filo2010
8
Rewelacyjnie napisana alternatywna rzeczywistość, która się wciąż poszerza i coraz bardziej przeraża. Bohaterowie są napisani jakby wyszli spod pióra Franzena.
czytaj dalej
Filip Witczak
8
Wbijasz na księżyc, a tam rusek z wódeczką już czeka.
czytaj dalej
jos_fw
6
intrygujący
czytaj dalej
sundayborn
9
JAKIE TO JEST DOBRE!! Waham się nad "dychą", bo zagrało chyba wszystko, od bohaterów, przez scenariusz, po aktorstwo. S1-9,5; S2-9,5; S3-7; S4-7; S5-5.
czytaj dalej
isaak
8
przy premierze pierwszego sezonu odbiłem się od serialu po jednym odcinku ale widzę już 5 sezonów więc spróbowałem drugi raz i z miejsca stał się jednym z moich ulubionych seriali. Strasznie podoba mi się realizacja, umieszczenie w danej epoce zarówno przekonań politycznych jak i zachowań jak palenie picie.
czytaj dalej
Konrad Kowalski
2
SF tyle co kot napłakał, reszta to statycznie nakręcone sceny z tak nachalnym dydaktyzmem, że czułem się jakbym ponownie przerabiał pozytywistów na polskim
czytaj dalej
gnat8010
1
Chujowe. Bezduszne. Apple niech lepiej robi tylko telefony a pomysly Philipa K Dicka niech zostawi komus innemu.
czytaj dalej
Michał Woźniak
9
dlaczego tak długo zwlekałem z tym serialem? pierwszy sezon jest niemalże perfekcyjny!
czytaj dalej
kotlet4ever
8
Netflix: Ja to umię zrobić taki serial o promocji murzynienia i gejowania że nikt nie umi lepiej! Apple: Poczymaj mi piwo.... Netflix: Ej - ale to nie było o murzynieniu i gejowaniu! Apple: Oddawaj piwo tępaku. Co to jest? Pusta flaszka??? Netflix: Bo żem wysiorbał jak oglądałem... Apple: To lecisz teraz do Biedry i kupujesz całą kratę browarów. Jak wrócisz, to ci wytłumaczę. Ale pić nie będziesz! Bo cię nie stać! No to takie mam wrażenia po... 2 tygodniach oglądania. 4 sezony, razem... 40 godzin! ;) Powiem Wam, że było warto! Rzeczywistość jest faktycznie alternatywna (i to mocno! ;) Jak kto kiedyś czytał Lema, Zajdla i Assimova ten się nie oderwie. Choć pokusa czasem jest silna, to nie wolno się poddawać i trzeba oglądać do samego końca! Nawet sobie nie wyobrażacie co się dzieje, jak rządzą komuniści, gejowi i... pigmentopozytywni! I co taka mudżina potrafi ukraść! :))) Nie wiem co łykali twórcy, ale koniecznie bym chciał tego kiedyś spróbować! ;)))))
czytaj dalej
Marcin Dudzic
2
Nie wiem skąd te zachwyty. Po trzech odcinkach się poddałem. Rozwleczone, zero emocji, brak wyrazistych postaci. Taka telenowela. Może w 2019 to było spoko ale w tym momencie serial nie warty oglądania.
czytaj dalej
Krzysiek Kolasa
10
Wspaniały
czytaj dalej
pjsus722
9
Coś fantastycznego
czytaj dalej
B905
2
Fani twardego sci-fi będą zawiedzeni. Bardzo dużo baboli naruszających prawa fizyki. Jeżeli chodzi o postacie - niestety bez szału. Szkoda. Zapychacz.
czytaj dalej
glizdek696
4
Miało być SF, a jak zwykle LGBT pierdolenie.
czytaj dalej
Sal Monella
3
Poddałem się po 2 odcinku, nudny, feministyczny bełkot, a za chwilę, jak czytam, ma wjechać tęcza i to podobno grubo. Szkoda życia na takie coś.
czytaj dalej
Bartłomiej Czerkun
3
Gdyby ciekawe sceny przyciaśnić w jeden sezon i pominąć politpoprawność oraz wykasować drętwe gadki to by uszedł.
czytaj dalej
Adrian B
4
Serial coraz bardziej glupi. Kobiety są jedyne mądre i rządzą a faceci im tylko komplikują wszystko. Ciekawy pomysł zmarnowany na pokaz "kobiecej siły" I LGBT
czytaj dalej
Ignacy Michalak
8
S1-4:7,8,8,7/10 zaczyna się jak First Man kończy na Ad Astrze, o zagubionych cynikach i egoistach, którzy uciekli w gwiazdy
czytaj dalej
pendrago
3
Jakbym oglądał jakąś operę mydlaną. Kto będzie pierwszy na Marsie i kto będzie pierwszym prezydentem gejem??? My naprawdę żyjemy w Matrixie.
czytaj dalej
reps
3
Houston mamy problem...1sezon spoko sci-fi, bardziej fi ale ok. od 2 sezonu... telenowela feminazi/LGBT w alternatywnej rzeczywistości, czarny Elon Musk śmieszy
czytaj dalej
Mario Gon
3
Słabe efekty specjalne !
czytaj dalej
Ledsbourne
10
Genialny poziom scenopisarstwa, najlepsze, co oglądałem od dawna! Misternie i konsekwentnie stworzona alternatywna wersja historii, naszpikowana mnóstwem detali
czytaj dalej
Krzysztof Czapla
8
Jeden z najbardziej imponujących seriali sci-fi na rynku. • S01 - 8, S02 - 8.5, S03 - 9, S04 - 7 - brak pomysłu na wprowadzenie nowych, ciekawych wątków.
czytaj dalej
___PREDATOR___
9
Po S04. Fajna alternatywna historia. Bardzo ciekawie się to ogląda, bdobre efekty. Jest sporo skrótów i nagięć realizmu. Trochę fizyka nie klei się miejscami ;)
czytaj dalej
nclmeister
6
Na dłuższą metę - jednak jestem na nie. Ale ma świetny klimat i scenografie. Widać włożone pieniądze. Bardziej dramat niż SciFi, ale nie w moim guście. S01
czytaj dalej
1
2
3
...
6
Popularne na VOD
Za wszelką cenę
Opinie
Wdowia zatoka
Opinie
Ród smoka
Opinie
Zobacz popularne na VOD