filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Listy
Nowość
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
For All Mankind
Opinie
For All Mankind
2019 - 2027
Strona serialu
Nowość
Listy
(24)
pełna obsada
(671)
odcinki
(51)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Ciekawostki
(1)
Nagrody
(12)
Forum
wideo
(7)
zdjęcia
(313)
plakaty
(15)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
Opisy
(1)
powiązane
(1)
Newsy
(8)
For All Mankind
/serial/For+All+Mankind-2019-832320
2027
Marek Szymański
9
S1 - 8/10, S2 - 9/10
czytaj dalej
Adsun22
7
Zaskakująco solidny serial. Trochę przegadany, ale to ten dobry rodzaj przegadania. Sympatyczne cliffhangery. Adamczyk gurom!
czytaj dalej
Sthurmhowy
8
Świetnie napisani bohaterowie. Fabuła miewa problemy, szczególnie w drugim sezonie za dużo dla mnie przesadnej melodramy (zwłaszcza w finale), ale i tak kocham.
czytaj dalej
pearlzfan
8
Ocena ogólna za pierwsze 2 sezony. S1-2:REWELACJA! S3:niepotrzebne nieudolnie i łopatologicznie prowadzone wątki seksualności i momentami remizowy feminizm 7/10. S4 8/10 S5: nie no nie jestem w stanie oglądać tego festiwalu plastiku w scenografii jak i w scenariuszu. Pierwsze 2 sezony opowiadały o ludziach breaking the final frontier i to było emocjonujące (wrócili do tego też w 4tym), ale S3 i 5 to jakieś pierdololo polityczno-kulturowe bez krzty emocji. Ja chcę oglądać astronautów przekraczających ludzkie granice w starciu z wszechświatem, a nie słodkie pierdzenie o tym, że ktoś jest/nie jest gejem czy ma inny kolor skóry na tle sterylnego CGI.
czytaj dalej
esdepl
8
s1-5:✓
czytaj dalej
walterek1
7
Bardzo ciekawie się rozwija akcja przez pierwszy sezon, potem trochę bardziej niemrawo, ale odbija się i trzyma poziom aż do przedostatniego. Piąty sezon to scenariuszowa porażka, nie trzyma się to zasad logiki, bohaterowie są nudni, nic nie obchodzą. A szkoda, bo jako że to serial oparty na pomyśle alternatywnej historii i gdybaniu, co by było gdyby - spójność logiczna i naukowa jest kluczowa. Ostatni sezon porzuca te ramy i stawia na tanią sensację. Błąd. Tak czy siak, warto się zapoznać, Ed Baldwin rewelacja, serial porządnie realizowany, jakościowy i wyróżniający się na tle innych.
czytaj dalej
Grzesiubb
6
Gdyby nie poprawność polityczna to byłby świetny. Zmęczyłem tylko do 3 sezonu. Potem miałem dość.
czytaj dalej
Licke1234
9
s1 - 9, s2 - 9, s3 - 8, s4 - 9, s5 - 8
czytaj dalej
Maciej Kaliszewski
7
Ocena po 2-óch obejrzanych sezonach ,gdzie dawno tak się nie wzruszyłem jak w finałowym odcinku 2-ego sezonu .
czytaj dalej
Mateusz_Zimmerman
8
(z połowy S03) Bardzo dobre rozrywkowo - nudy nie ma, ogląda się świetnie, bohaterowie niefałszywi, aluzje zimnowojenne są, ale nienachalne; chce się z tym lecieć dalej.
czytaj dalej
Mateusz Tałach
8
wykreowana z wiedzą i pasją do XX wieku alternatywna historia ludzkości gdzie wyścig kosmiczny poszedł w kompletnie inną stronę zmieniając poszczególne światowe wydarzenia; miejscami wolałbym tylko jeszcze wiecej o owym wyścigu a mniej o życiu prywatnym poszczególnych bohaterów
czytaj dalej
solari_de_marco
7
Pierwsze sezony są świetne ale już 4 a tym bardziej 5 to jest już żenujący poziom absurdu. Na początku miało to ręce i nogi bo historia techniczno-historycznie się trzymała, tzn nie było odlotu, tu coś zmienili i mamy inną historię, taki efekt motyla.. Jednak już od 4 sezonu zaczyna się odlot.. A w 5 to mamy już totalne dno. Jest dużo serialów i filmów o kosmosie i tam patrzymy z przymrużeniem oka na aspekty techniczne, bo historia dzieje się np w 2300 roku więc wiele rzeczy mogło się zmienić, jednak tutaj próbują nam wmówić że są początki lat 2000, ziemski świat jest taki jaki znamy i widzimy obecnie ale już kosmos to inna bajka.. Próbują wmówić że mieszkańcy Marsa mogą tak samo być niezależni i się buntować jak osadnicy w ameryce północnej - to nie ma sensu, bo w kosmosie reżim technologiczny musi być na wysokim poziomie a osadnicy w amerycę mogli nadal dłubać z drewna narzędzia. Pasażerowi na gapę - kiedyś w pociągach tak, dziś w samolotach - nie, ale tutaj można na gapę na marsa..
czytaj dalej
zeusik_krk
8
4 sezony na 8, piąty na 5. wygląda na to że dokonali sporych oszczędności na wszystkim. a jak to w tej branży bywa, z ludzi wylecieli Ci najbardziej kreatywni :) bo krytykowali, piętnowali co złe i nie bali się krytykować, bo znali swoją wartość... ale kuzyn producenta i siostra szefa też umów przecież pisać, a właśnie roboty szukają... no i to widać.
czytaj dalej
Wołodymyr Koptarenko
4
Serial z dużym potencjałem, takim na 8.5, ale musiałem w miarę oglądania obniżać ocenę, przez wręcz absurdalny nadmiar elementów lewicowych. W zasadzie jest to melodramat o zagadnieniach rasizmu, gnębieniu osób LGBT, niedostrzeganej przez mężczyzn sile i wyższości kobiet (wszystkie stanowiska kierownicze są zajmowane przez kobiety, na każdy błyskotliwy pomysł wpada kobieta. Każdy mężczyzna, który nie jest kompletnie wykastrowany z męskości, jest toksyczny, zmaga się z problemami emocjonalnymi i jest przedstawiany jako neandertalczyk), jedynie tłem wydarzeń serialu jest tematyka podboju kosmosu. Ogólnie wszystko to, co znamy już od lat też z netflixowych woke slopów. Potencjalnie świetny dramat jest niepotrzebnie rozwadniany i wydłużany ciągłymi próbami karmienia nas dziwnymi, przerażająco wręcz naiwnymi, pretekstowymi, nudnymi i przede wszystkim - cuckoldziarskimi wątkami, które trzeba nieustannie przewijać. Zmarnowana szansa na wybitny serial.
czytaj dalej
Mateusz Karpowicz
9
Absolute cinema
czytaj dalej
Dawid Piasny
10
Całkiem przyjemnie się ogląda ten serial od Apple TV puls można się nieźle wciągnąć na długie godziny seansu filmowego i też muzyka jest niesamowita ale też są momenty kiedy można się nieźle pośmiać naprawdę bardzo przyjemnie się ogląda ten serial A Piotr Adamczyk był świetny w roli głównej w tym serialu 😀
czytaj dalej
Karolina Ślęzak
9
Gordo, Gordo, Gordo!!!!!!
czytaj dalej
Michał Kozak
9
super serial i czekam na 5 sezon 😎
czytaj dalej
dadi90
9
Ale to jest genialnie poprowadzona historia
czytaj dalej
Michał Szyszka
7
Jakbym wiedział, że austronautami/kosmonautami zostają głównie alkoholicy, narkomani i osoby w głębokim kryzysie zdrowia psychicznego to może sam bym się zgłosił.
czytaj dalej
Marica Sikora
9
Low key mój ulubiony serial!!!!!
czytaj dalej
Patryk Napora
8
Zajebioza <3
czytaj dalej
Katarzyna Ka
8
Zaskakująco słaby pierwszy odcinek, ale każdy kolejny jest bardzo dobry. Sporo klisz płciowych i bzdurnych rozwiązań, ale wszyscy tak robią gdy osadzają akcję w latach 70. Chyba tylko Mad Man nie wpadł w tę pułapkę. Sezon drugi jeszcze lepszy niż pierwszy. Czy warto? Warto. Zarwałam noce siedząc na księżycu.
czytaj dalej
Andrzej Kościuszkiewicz
8
Oczywiście jest tu kilka odklejek no ale co z tego. Gordo i do przodu.
czytaj dalej
jaca_cool
7
S1, S2 - 7/8, S3 - 5, S4 - 6
czytaj dalej
1
2
3
4
...
6
Popularne na VOD
Za wszelką cenę
Opinie
Wdowia zatoka
Opinie
Ród smoka
Opinie
Zobacz popularne na VOD