miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Fran Lebowitz: Udawaj, że to miasto

Pretend It's a City
2021
30m
7,8 3 473
oceny
7,8 10 1 3473
7,7 13
ocen krytyków
Słynąca z sarkastycznego humoru pisarka i gawędziarka Fran Lebowitz odkrywa przed Martinem Scorsese zaułki nowojorskich ulic i swojego fascynującego umysłu. Zobacz pełny opis
Fran Lebowitz: Udawaj, że to miasto zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Fran Lebowitz: Udawaj, że to miasto
Zwiastun nr 1
nr 1 2020-12-29T08:57:05 https://fwcdn.pl/webv/60/78/56078/56078.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/193/867493/martin_scorsese_presents___pretend_it_s_a_city___official_trailer___netflix.vp9.1080p.webm

Fran Lebowitz wie, co jej się podoba, a co nie - i nie potrzebuje zaproszenia, żeby podzielić się swoim zdaniem. Ta krytyczka i eseistka otwarcie wyraża swoje opinie już od kilkudziesięciu lat. Czasem trochę przy tym zrzędzi, ale i tak zawsze brzmi przezabawnie i arcyciekawie. Przesiąknięta Nowym Jorkiem Lebowitz uczyniła z prostegoFran Lebowitz wie, co jej się podoba, a co nie - i nie potrzebuje zaproszenia, żeby podzielić się swoim zdaniem. Ta krytyczka i eseistka otwarcie wyraża swoje opinie już od kilkudziesięciu lat. Czasem trochę przy tym zrzędzi, ale i tak zawsze brzmi przezabawnie i arcyciekawie. Przesiąknięta Nowym Jorkiem Lebowitz uczyniła z prostego dzielenia się opiniami formę sztuki - jej obserwacje na temat ukochanego miasta i jego mieszkańców to esencja genialnej trafności i złośliwości. Lebowitz ujęła swoje przemyślenia w szalenie zabawnym przewodniku "Udawaj, że to miasto", o którym w pewnym momencie życia na pewno marzył każdy nowojorczyk. W typowo wielkomiejskim stylu opowiada w nim o różnych tematach, jak turyści, pieniądze, metro, sztuka czy zaskakująco trudna sztuka poruszania się po Times Square (jest tylko jeden właściwy sposób). Lebowitz nawiązuje też do własnej przeszłości i życia, w którym na pierwsze miejsce wysuwają się ciągła ciekawość świata i wielka niezależność. Miniserial "Fran Lebowitz: Udawaj, że to miasto" wyreżyserował wieloletni przyjaciel głównej bohaterki, Martin Scorsese, który dorzucił od siebie mnóstwo dowcipnych komentarzy i uwag o swoim ukochanym Nowym Jorku. Widzowie mogą więc liczyć na podwójną dawkę nowojorskiego humoru, który najwięcej emocji wywoła u innych wielbicieli tego kultowego miasta.

dystrybucja
Netflix
tytuł oryg.
Pretend It's a City
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Świetny

ocenił(a) serial na 9

Świetny, inteligentny, sarkastyczny humor. Uczta dla umysłu. Gorąco polecam!!!

Śmiech Martina dodaje serialowi czegoś takiego, czego nie znajdziemy w innych produkcjach Scorsese

Urok sarkastycznych opinii...

użytkownik usunięty

Niesamowita kobieta. Marudzenie to cnota. Narzekanie to stan umysłu. Sarkazm to cnota. Nowy Jork i wszystko co z nim związane. I jej opinie. Zabójcza w każdym słowie :)

Śmiech Marty'ego

ocenił(a) serial na 8

Słyszany w tle wypowiedzi Fran Lebowitz śmiech Martin'a Scorsese powinien być puszczany w sitcomach jako śmiech z puszki/taśmy :)

"Książka „The Fran Lebowitz Reader”, zawierająca felietony i eseje tej mistrzowskiej portrecistki życia w Nowym Jorku, ukaże się jeszcze w tym roku nakładem Znak literanova"

Źródło:
https://www.facebook.com/WydawnictwoZnak/posts/10158864948792310

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones