PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041311}

Gęsia skórka

Goosebumps
6,2 716
ocen
6,2 10 1 716
Gęsia skórka
powrót do forum serialu Gęsia skórka

Niestety, ale prawie wszyscy cholernie mnie irytują. Isaiah jest cholernie mdły, bez charakteru i przygłupi z tragiczną grą aktorską. Margot jest trochę lepsza, ale jakaś taka sztywna i cały czas rzucająca jakimiś kiepskimi kwestiami, jej częste narzekanie też irytuje i po prostu nie widzę w tej postaci nic ciekawego. Najgorszy to ZDECYDOWANIE jest James i nie, nie mam nic do tego że jest gejem, ale o jego żenujące dialogi, charakter i manierę i te jego rzucanie idiotycznymi tekstami, myśląc że jest zabawny i "słodki", jeszcze ten "sexy kot", to taka żenada że aż można to poczuć fizycznie. Za to Lucas i Isabella wypadają zdecydowanie najlepiej, zwłaszcza Isabellę bardzo polubiłem. Najgorszym problemem jest też to że aktorsko no to jest średnio (poza Isabelą, która jakoś mi się podoba), a w przypadku aktorów Isaiaha i Jamesa to wręcz beznadziejnie. Poza grupką to Justin Long i Rachael Harris dobrze wypadają!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones