PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146248}

GTO, czyli Great Teacher Onizuka

GTO: Great Teacher Onizuka
8,1 9 020
ocen
8,1 10 1 9020
GTO, czyli Great Teacher Onizuka
powrót do forum serialu GTO, czyli Great Teacher Onizuka

GTO to jest to:D Humor genialny, te miny Eikichi'ego ^^, ciekawe/zabawne sytuacje no i angielski dubbling hehee:D

Oprócz DeathNote, Berserker i Elfen Lied to jest jedyne anime w którym nie mogłem sie doczekac obejrzenia nast odcinka:D

Polecam także GoldenBoy 6 epizodów po 20minut:) troszke podobne do GTO:)

ocenił(a) serial na 10
marekk871

Oglądałem GTO... Calutki w ciągu jednego dnia... I naprawdę pod względem humoru te Anime przebija wszystko co do tej pory oglądałem... Ale i tak najlepsze Anime jakie oglądałem to Elfen Lied... I to będzie na 1 miejscu u mnie jak na razie.... GTO na 2 miejscu... Naprawdę jeszcze nie raz obejrzę Great Teacher Onizuka bo jest to godne uwagi... Moja ocena 10/10 oczywisci... Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
biro85

zmienisz zdanie po obejrzeniu Code geass i death note'a ;)
póki co - GTO - jestem przy 26 odcinku i rzeczywiście - kapitalne anime. Ale pod względem humoru (przynajmniej jak na razie) nic nie przebije Abenobashi :D to jest egzekutor wśród komedii ;)

ocenił(a) serial na 10
gizmo666

Oglądałem Death Note i Code Geass'a. Każde anime ma coś czego inne nie ma. Ale jeżeli chodzi obecnie o najlepsze anime dla mnie, to nie ma takiego, za dużo widziałem by stawiać coś na 1 miejscu.
Btw. mówisz "Abenobashi"... Nie oglądałem, ale jak oglądasz GTO i to w-g ciebie przebija nawet i tą świetną serię pod względem komedii, to zapewniam, że niedługo je obejrzę. Jeżeli lubisz komedie to polecam "Danshi Kokosei no Nichijou" humorkiem niczego sobie ^.^ Dzięki tej produkcji wytypował mi się mój ulubiony bohater jak na razie "Hidenori",

ocenił(a) serial na 10
marekk871

GTO to mistrzostwo.
mimo, iż nie lubię ecchi, i nie przepadam za shounenami, to obejrzałam GTO dwa razy i zamierzam obejrzeć trzeci raz.
mega dawka humoru, kreska tez niczego sobie. fabuła bez zarzutów.
jest to moje ulubione anime jeśli chodzi o komedie :)

ocenił(a) serial na 10
Irresi

Najlepsza komediowa manga, anime też daje rade. 10/10

użytkownik usunięty
CottonCrush

Anime świetne, manga jescze lepsza zasłużone 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones