Gen V (2023)
Gen V: Sezon 1 Gen V Sezon 1, Odcinek 8
Odcinek Gen V (2023)

Strażnicy Godolkina

Guardians of Godolkin 39m
7,6 435
ocen
7,6 10 1 435
Gen V
powrót do forum s1e8

Emmm

ocenił(a) serial na 3

No mam wrażenie, że nic nie obejrzałem xd Na szczęście prawie wszyscy główni bohaterowie nie przeszli żadnej drogi i do samego końca byli nijacy i nie ciekawi, więc zapowiedzią 2 sezonu już ani troszeczkę się nie jaram. Wprowadzili tą parodie batmana(może też ironmana?)Tek Knighta, ale zgaduje że to zbyt interesująca postać, żeby cokolwiek z nią zrobić w jakimś śmiesznym spinoffie, więc macie na chwilkę Homelandera niech coś tam pomorze pod koniec, ale bez zabijania, bo jeszcze 2 sezonu by nie było.

Więc noooo.. pojawienie się Tek Knighta, Soldier Boya oraz Homelandera spoko (mimo tego, że w sumie te postacie nic nie robiły) i tyle z jakiś ciekawszych rzeczy z tego serialu XD

ocenił(a) serial na 2
Alan_46

twórcy próbowali ratować ten serial wypchaniem Cameo znanych postaci z The Boys ale to nawet nie pomogło

ocenił(a) serial na 5
Alan_46

A co miał zrobić Homelander, skoro powiedziane było, że Gen zakończy się tak, by wszedł prosto do 4 sezonu Boys'ów, który ma zakończyć się tak, że wprowadzi prosto do 2 sezonu Gena?

ocenił(a) serial na 3
Geohound

Liczyłem na to, że chociaż zrobi lekką rzeź z tymi supkami z lasu, ale końcowo przyszedł powiedział jedno zdanie i myk postacie przeteleportowały się do jakieś celi. Kurde no słabe zakończenie.

Miałem malutką nadzieje, że jednak Tek Knight w zbroi się ukarze i końcowo wyjdzie on na głównego villaina w Gen V. A tak to odnoszę wrażenie, że ten serial nic specjalne ciekawego nie wniósł do tego świata : P

ocenił(a) serial na 5
Alan_46

Wniósł - wniósł wirusa, którego Butcher będzie chciał użyć, a który (moim zdaniem) wydostał się przy otwartych celach z Lasu i jakoś wszyscy to przemilczeli fabularnie.

ocenił(a) serial na 3
Geohound

Nah i tak pewnie Tek Knighta, wirusa i resztę ciekawych rzeczy zgarnie The Boys, zatem co mi po tym spinoffie jak i tak końcowo główny serial najciekawsze rzeczy z niego łapczywie zgarnie :P

ocenił(a) serial na 5
Alan_46

No Boys to zgarnie, bo po to był ten spinoff - miał być lekko fabularnym przerywnikiem w oczekiwaniu na główną serię i takie zdanie spełnił. Co prawda początek był dla mnie nieprzyswajalny i prawie odpuściłem, ale jednak coś tam się działo. Widzę po necie, że Tek ma być postacią supportującą w 4 Boysach, ale i tak go moim zdaniem pogrzebali w Genie, kończąc wątek szantażem.

Alan_46

A co Homelander robił na Pomorzu? :)

ocenił(a) serial na 3
dirt16

Uhhh na szczęście nie mogę edytować swojego postu na filmwebie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones