Gra o tron (2011-2019)
Gra o tron: Sezon 6 Gra o tron Sezon 6, Odcinek 9
Odcinek Gra o tron (2011-2019)

Battle of Bastards

Battle of the Bastards 1h
9,3 6 197
ocen
9,3 10 1 6197
Gra o tron
powrót do forum s6e9

S06E09

ocenił(a) serial na 9

Witam. Jak wrażenia po ostatnim odcinku? Dla mnie bomba :D

użytkownik usunięty
Barricade18

Bardzo smutny odcinek.

ocenił(a) serial na 9

ŚMIERĆ BOLTONOWI, DŁUGA I BRUTALNA!
Jak dla mnie to przybycie Arrynów w dosłownie ostatnim momencie nie jest w stylu GOT, ale najlepszy odcinek póki co.

użytkownik usunięty
Siwy99_filmaniak

Szybko umarł, a przez całe życie był szczęśliwy. https://youtu.be/q9bURfxt2u4?t=189
Poza tym odszedł w wielkim stylu, mając przed śmiercią swoje 5 minut!

Siwy99_filmaniak

nie jest w stylu GOT? Nad nurtem to samo, w bitwie o mur to samo, teraz znowu ratunek w ostatniej chwili

ocenił(a) serial na 9
Siwy99_filmaniak

Wlasnie dlatego ze to nie jest w stylu gry o tron i wlasnie dlatego taka scene dali zeby znowu widzow zaskoczyc.

ocenił(a) serial na 8
Barricade18

Końcówka odcinka to jest to co tygrysy... tzn. psy lubią najbardziej :)

Barricade18

Chyba najlepszy odcinek w całym serialu ;]

Barricade18

Po co dublujesz temat? jest juz post o tym odcinku od 2godzin

ocenił(a) serial na 9
mania19

bo nie widzialem?

ocenił(a) serial na 7
mania19

A ty tutaj?

RAC_79

Ogladalam Greno Tron swego czasu. Nawet ksiązki pokupowalam i czytalam. Zdziwiony?

ocenił(a) serial na 7
mania19

Nie widziałem, że lubisz takie coś :p

ocenił(a) serial na 7
mania19

Właśnie skończyłem 6 sezon. Dosyć późno się za to wziąłem.

RAC_79

I jak?

ocenił(a) serial na 7
mania19

Takie 7/10.

RAC_79

Czyli tak źle nie bylo. :)

ocenił(a) serial na 7
mania19

Już całość za mną.

RAC_79

Obejrzalabym chętnie jeszcze raz calą serie,ale nie mam kiedy oglądac. ;p

ocenił(a) serial na 7
mania19

Jest tyle seriali wartych uwagi, że szkoda tracić na coś tylko dobrego ponownie czas :D

RAC_79

No na te inne tez mam troche malo czasu. Do pracy juz wrocilam to wiesz. :p

ocenił(a) serial na 7
mania19

Musisz odnaleźć ten czas. Inaczej życie bez filmów nie ma sensu :))

RAC_79

No wiesz cos tam kątem oka obejrze. A tak ogolnie wszystko ok u Ciebie?

ocenił(a) serial na 7
mania19

Tak, też mam już więcej czasu na oglądanie, więc powinno się wszystko układać :D

RAC_79

No i byle do przodu. :p

użytkownik usunięty
Barricade18

Znowu smutne zakończenie ale my nie zapomnimy o dzielnym lordzie Ramsayu Boltonie i jego dobrych ludziach którzy polegli w słusznej sprawie

Matka wie, ze cpiesz??

Dobrych to było 20-tu, reszta to byli źli...

ocenił(a) serial na 10
Barricade18

Odcinek był świetny. Troszkę mi napięcie zmalało jak Clarke i Petera zobaczyłem w obsadzie, ale jednak okazało się to bardzo mocnym atutem tego odcinka. Akcja ze smokami - boska !!! No i scena kiedy Robak zabija zamiast jednego tych dwóch co zaczęli srać w pory. Fajne scena z Dany, Tyrionem, Ashą i Theonem. Chyba Euron może się w dupe pocałować. No chyba, że nagle wyskoczy z tym swoim rogiem.

Davos i Melisandre - przez chwilę sądziłem, że zabije ją jeszcze w tym odcinku. Pewnie Jon będzie kazał Davosowi go oszczędzić ale on i tak go zabije

No i bitwa - bardzo spektakularna i widowiskowa. Śmierć Rickona dosyć przewidywalna. Od początku wiadome było, że nie przeżyje tej "gierki". Walka Tormunda z Umberem też niezła. Bardzo dobrze, że dostało się gnojowi. Scena kiedy wszyscy się prawie udusili i do tego te hałdy trupów - bardzo fajny pomysł.
Najbardziej rozwaliła mnie mina Ramseya jak najpierw pojawiła się Dolina i później jak Wun Wun rozwalił bramę.
No i koniec naszego Boltoniątka - miodzio. Bardzo głupio zrobił nie karmiąc swoich piesków. Osobiście bardzo lubię Sansę, ale po tym jej uśmieszku na samym końcu lubię ją jeszcze bardziej. Pokazała, że ma najwięcej oleju w głowie spisując Rickona na straty, choć nie spodziewałem się po niej takiej bezduszności.

Co do kolejnego odcinka - jatka u Freyów jak nic. Albo to Jaime ją "zainicjuje" albo sam zaliczy w niej zgon. W końcu poniekąd też za Krwawe Gody odpowiada. Co do procesu - spodziewam się wielkiego bum. Po dzisiejszym odcinku, kiey Tyrion tłumaczył Daenerys co zrobił jej ojciec i wizjach Brana + ta ploteczka Quyburna - nie mam wątpliwości, że ktoś tam spłonie. Może w końcu okaże się kto stoi za Synami Harpii ? Boltonów już nie ma. Żadnych fajnych sadystów już nie ma. Joffreya i Ramseya nie łatwo będzie zastąpić.

Na koniec uznania dla reżysera. Widać, że sceny batalistyczne wychodzą mu genialnie.

359

Ta bitwa może połaczyć Jona i Sanse w ksążce, może tak własnie bedzie gdy właśnie Sansa i Petyr poprowadza wojska Arrynów ku odbiciu winterfell, nie było by niesmaku, że Sansa cos tam ukrywala.

ocenił(a) serial na 10
puma1989

W sumie to bardzo prawdopodobne. Tyle, że wtedy to może oznaczać, że książkowy Stannis rzeczywiście przegrał całą tą wojnę. Wtedy dopiero Jon ruszyłby dupe na Winterfell, podobnie Sansa i Littlefinger z Doliną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones