PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617239}

Grzech Fatmagül

Fatmagül'ün Suçu Ne
7,4 1 175
ocen
7,4 10 1 1175
Grzech Fatmagül
powrót do forum serialu Grzech Fatmagül

Oto co spotka na końcu tych którzy zamieszani byli w to co przydarzyło się Fatmagul:

Mukades za ukrywanie dowodów, nakłanianie do składania fałszywych zeznań dla własnego zysku dostanie łącznie rok pozbawienia wolności, który zostanie zamieniony na grzywnę w wysokości 2 tyś lir, którą będzie musiała zapłacić w ciągu 24 miesięcy.

Münir Telci za przekupstwo urzędników, za niszczenie dowodów, za utrudnianie pracy wymiarowi sprawiedliwości, za nakłanianie do składania fałszywych zeznań, za składanie fałszywych zeznań oraz za szantaż na ojcu Meltem dostanie łącznie 7 lat pozbawienia wolności oraz grzywnę w wysokości 20 tyś lirów, zostanie również pozbawiony praw do wykonywania zawodu adwokata, stanie przed kom dyscyplinarną rady adwokackiej.

Reşat Yaşaran za niszczenie dowodów, za utrudnianie pracy wymiarowi sprawiedliwości, za nakłanianie do składania fałszywych zeznań, za składanie fałszywych zeznań oraz za szantaż na ojcu Meltem dostanie łącznie 7 lat pozbawienia wolności oraz grzywnę w wysokości 20 tyś lirów.

Lekarz badający Fatmagól za nie wstawiennictwo w sądzie, za fałszowanie wyników badań zostanie zaocznie skazany na 4 lata

Kerim Ilgaz za dobrowolne zgłoszenie o przestępstwie, za pomoc przy zbieraniu dowodów, za wykazanie wystarczającej skruchy oraz z racji trwania w czynnym związku z poszkodowana oraz z faktu nie złożenia na niego doniesienia przez ofiarę zostanie uniewinniony.

Vural Namlı zostanie wyłączony z postępowania z powodu śmierci w trakcie trwania procesu (zabije go Mustafa).

Selim Yaşaran za czynny udział w zbiorowym gwałcie, za przytrzymywanie ofiary w brew jej woli, za składanie fałszywych zeznań, za odgrażanie się poszkodowanej, za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu fizycznym i psychicznym ofiary, za ucieczkę przed wymiarem sprawiedliwości zostanie łącznie skazany na 18 lat pozbawienia wolności.

Erdoğan Yaşaran za bycie prowodyrem całego zajścia, za czynny udział w zbiorowym gwałcie, za przytrzymywanie ofiary w brew jej woli, za składanie fałszywych zeznań, za odgrażanie się poszkodowanej, za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu fizycznym i psychicznym ofiary, za późniejsze jej nękanie,za ucieczkę przed wymiarem sprawiedliwości zostanie łącznie skazany na 21 lat pozbawienia wolności.

Ponadto:

Rahmi nie jest biologicznym ojcem dziecka Mukkades (prawda wyjdzie na jaw po jakimś czasie).
Mustafa dowie się, że Yasaranowie sa najprawdopodobniej zamieszani w sprawę gwałtu zacznie ich szantażować wyciągnie od nich kupę kasy (dadzą mu pieniądze żeby go uciszyć). Ponadto porwie Fatmę, będzie próbował zabić Kerima (postrzeli go ale ten przeżyje), będzie miał romans z Meltem i dziecko z inną kobietą.
Wyląduje w więzieniu i w trakcie przewożenia, będzie uciekał, wiedząc, że zaczną strzelać i tak zginie.



Cherry21

Dzieki za ten wątek

użytkownik usunięty
Cherry21

bardzo przydatny wątek, dzięki piękne :D
ja już oglądam wszystkie odcinki po turecku ale wszystkiego nie zrozumiałam, teraz w końcu wiem trochę więcej :D
co do Mustafy to okazał się kompletną porażką i jak widać marnie skończył... no ale zasłużył sobie na to wszystko, wgl mi go nie żal.
za to bardzo spodobała mi się przemiana Kerima, w dojrzałego i opiekuńczego faceta, bez niego i jego siostry, Fatmagul nigdy by się po tym wszystkim nie pozbierała. Bardzo pozytywne postacie :)

Nmzc :)To prawda Mustafa to skończony śmieć tylko kasa się dla niego liczyła. W serialu pojawi się też ojciec Kerima i będzie pomagał Fatmie i Kerimowi. Co do Kerima rzeczywiście chłopak przejdzie wielką przemianę (sam zgłosi się na policję) i udowodni, że jest o wiele bardziej dojrzały niż Mustafa. Z czasem Fatma wybaczy Kerimowi ale on nigdy sobie nie wybaczy.

ocenił(a) serial na 7
Cherry21

To fakt ogólnie Kerim fajnie się zachowa i naprawdę będzie kochał Fatmę, ale czasami był nie do zniesienia taki narwany obłąkaniec. Byle co wyprowadzało go z równowagi, aż się czasami chciało trzepnąć go po tej czarnej czuprynie, aby się gość ogarnął. Takie zachowanie kojarzy mi się z pustotą bo zamiast zdać się na mądrość i doświadczenie tego adwokata (trudne ma imię do ogarnięcia) to się miotał i wydzierał jak niespełna rozumu, ale i tak mu kibicowałam.

Jutro będzie scena jak Fatma będzie chciała zabić śpiącego Kerima (nie wiem czy widziałaś).

użytkownik usunięty
Cherry21

A no widziałam. Póki co nie mam jej się co dziwić, że go nienawidzi i próbuje się go pozbyć..
Co do tego wybaczenia to racja, Fatmagul zapomni a Kerim ciągle będzie dręczony wyrzutami sumienia, świetnie oddaje to scena nocy poślubnej... Takiego załamanego Kerima w żadnym odcinku nie widziałam, bardzo smutna scena :(

Gina112 Kerim ma siostrę? Kolejna cielawa informacja

użytkownik usunięty
kikunia254

tzn chodzi mi o ciotkę, źle napisałam :) ale siostrę też ma, tylko nie wiem czy to jest przyrodnia czy jak?
wgl to ktoś z Was znalazł odcinki bo ang na internecie? bo ja cały przeszukałam i nic ;(

ocenił(a) serial na 8

Są angielskie napisy na stronie http://www.amara.org/en/videos/JrJHUDJATcFL/info/fatmagulun-sucu-ne-1bolum-part- 1/ - od 1 odcinka, kolejne trzeba wyszukać, ale są wszystkie. Odcinki serialu po Turecku są na yt. Ja obejrzałam wszystko po przez VLC media player. Najpierw napis ściągałam na dysk, później używałam opcji "otwórz strumień sieci", dodawałam link z yt, następnie wybierałam odpowiedni plik z napisami i działało. Trochę skomplikowane, ale za to napisy bardzo dobrze zgrane czasowo :) Warto było - kilkanaście ostatnich wieczorów z bardzo przyjemnym i emocjonującym serialem. Polecam :)

użytkownik usunięty
vinetiia

dziękuję ślicznie za tak szczegółową odpowiedź :* ;)
w końcu obejrzę sobie ze zrozumieniem, a serial rzeczywiście przyjemny i na pewno będę do niego nie raz wracać :D
pozdrawiam :)

vinetiia

Mam takie pytanie. Jest jeszcze jakaś strona z wszystkimi odcinkami z napisami bo angielsku ? Bo ta strona podana wyżej niestety nie działa, bo nie mogę odtworzyć odcinka pierwszego jak i znaleźć innych. Czytałam, że w telewizji będzie przerwa na wakacje, a nie chciałabym czekać całych wakacji aby znów we wrześniu oglądać resztę odcinków.

ocenił(a) serial na 8
snowdrop_2

Wszystkie odcinki są w serwisie youtube.pl. Najpierw ściągamy napisy ze strony amara.org (z boku wybieramy język angielski, następnie pobieramy plik w formacie SRT). Należy mieć zainstalowany program VLC media player. Uruchamiamy i wybieramy opcję: Plik--> Otwórz strumień w sieci (n). W zakładce: podaj adres URL kopiujemy link z odcinkiem z youtube.pl (np.pierwszy epizod, to: https://www.youtube.com/watch?v=iwl-f9oBZCs), wklejamy link i serial uruchamia nam się w programie VLC. Teraz należy dodać plik z angielskimi napisami: Napisy --> Dodaj plik z napisami - wybieramy ściągnięty wcześniej plik SRT. I gotowe - mamy Fatmagul z angielskimi napisami :) Mam nadzieję, że komuś to pomoże. Sama potrzebowałam pomocy informatyka, by to załapać, ale później okazało się to w praktyce dziecinnie proste. Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 7
vinetiia

Wszystko super udało się za pierwszym razem tylko chyba ściągnełam napisy z innego odcinka albo nie zgadzają mi się czasowo nie wiem jak rozwiązać ten problem :(

vinetiia

Dziękuję za odpowiedź :)

ocenił(a) serial na 7
vinetiia

A na yt wpisywałaś po polsku tytuł czy po turecku bo tam jest wszystko haotycznie powrzucane. A jak po turecku to jak się połapać który to odpowiednik polskiego odcinka skoro tam numeracja jest inna...

ocenił(a) serial na 8
Iwa_18

Musisz zawsze z lewej strony zaznaczyć english z zieloną kropką, z pomarańczową są niekompletne napisy. Co do odcinków na yt musisz wpisywać: Fatmagulun Sucu Ne i numer odcinka. Sprawdziłam i nasze odcinki zakończyły się na 17 epizodzie oryginały. Więc powinnaś zacząć oglądać od 18 odcinka. Podaję link: https://www.youtube.com/watch?v=vjPR0X-vyaw,
link do napisów:
https://www.amara.org/en/videos/LLHOExXejWA2/en/4939/ (wystarczy pobrać),
i wszystko powinno działać. Kolejny odcinek masz zawsze po prawej stronie yt w zakładce "następne", a napisy łatwo wyszukać. Wpisz w google: Fatmagulun (numer odcinka) english subtitles i pierwszy link będzie do strony amara :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
vinetiia

Dzięki wielkie:) poradziłam sobie jak ktoś szuka ten znajduje praktyka czyni mistrza... jestem już na 24 tureckim odcinku powoli i do przodu.

ocenił(a) serial na 10

Tak Kerim ma przyrodnią siostrę. Jego ojciec osiadł w Australii i się ożenił.

Mozesz ogladac z rosyjskim lektorem na YT ,wpisz
"Без вины виноватая / В чем вина Фатмагюль?"

Cherry21

Mustafa ożeni się z byłą prostytutką i to z nią to dziecko. Zakłamany dupek, zostawi Fatmagul bo dla niego była zbrukana , a ożeni się z dziwką.

telimena79

Będzie miał również romans z obecną narzeczoną Selima nienawidzę gościa.

ocenił(a) serial na 7
Cherry21

Póki co to to wszystko co zrobi Mustafa pasuje mi bardziej do Kerima.

ocenił(a) serial na 7
telimena79

Z ust mi to wyjęłaś sama nie mogę zrozumieć jego toku myślenia, Fatmagul zła bo zgwałcona, a ta druga panna lekkich obyczajów idealna kandydatka na żonę. O co chodzi ja się pytam z tym gościem.

ocenił(a) serial na 8
Iwa_18

Mustafa cały czas uważa, że Fatma zdradziła go z Kerimem, bo tak mu wmówili.

Inimi

To chyba jest niedorozwinięty, skoro dal sobie to wmówić. Przecież widział w jakim była stanie, kiedy leżała w szpitalu

ocenił(a) serial na 7
jomar

Otóż to, zresztą jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia, to nie jest normalny człowiek z którym można dzielić życie, agresor i psychopata.

Cherry21

A wiecie co sie stanie z ciocia Kerima ? Jak sie jej zycie potoczy w wiosce ? Będzie z tym przyjacielem ( szefem Kerima) ? Bedzie utrzymywać kontakt z Kerimem?
Fatma na końcu będzie w ciąży ? ;)

kikunia254

Szef Kerima zginie w wypadku. A ciotka będzie musiała wyjechać z wioski, bo jej ludzie żyć nie dadzą, że wychowała gwałciciela.

agneszko

Agnieszko ziękuję Ci za odpowiedź ;) a wiesz moze czy wyjeździe w nieznane czy do Kerima. Szkoda jej bo w takim pięknym miejscu mieszkała. A ta ziemia z plaza co na poczatku bogacze sie na nia czaili to tez chyba do niej należy, zal ze musiała opuścić swoje miejsce

kikunia254

czy wie ktos moze od ktorego odcinka polskiej numeracji zacznie sie cos miedzy nimi dziac? w sensie ze zacznie im na sovie zalezec itp? :)

ocenił(a) serial na 8
anulka1357

Dzieje się cały czas - jakieś dotknięcia ręki, spojrzenia itp. W 26/27 oryginalnym odcinku Kerim zdobędzie się na dość poważne wyznanie. Podejrzewam więc, że będzie to ok. 50 odcinka w naszej wersji, ale pewności nie mam :) Później powoli, powoli, ale w każdym odcinku coś się będzie działo :). Najważniejszy będzie 74 turecki, więc u nas pewnie ze 150. Fajne jest to, że nie ma tu wzoru z niektórych telenowel, gdzie para rozstaje się na 60 odcinków i nic się nie dzieje. Tutaj każdy odcinek ma sceny z Fatmą i Kerimem.

kikunia254

Tak Fatma będzie w ciąży z Kerimem urodzi córeczkę a ciocia Kerima będzie z adwokatem który będzie bronił Fatmy w sądzie (nie będzie to Munir).

ocenił(a) serial na 7
Cherry21

A co się stanie z tą kobietą, której Mustafa zmajstruje dzieciaka?

HotChocolate90

Tego dokładnie nie wiem.

ocenił(a) serial na 7
Cherry21

Mustafa bedzie jakoś starać by Fatma mu wybaczyła?

ocenił(a) serial na 8
HotChocolate90

Asu/Hacer - kobieta, której Kerim zmajstruje dziecko, wyjedzie do Berlina, ale wróci na ostatnią rozprawę w sprawie Fatmy. A Mustafa pod koniec swojej roli, będzie wręcz szalał na punkcie swojej byłe narzeczonej. Bardzo ciekawe odcinki :)

vinetiia

Dziecko będzie Mustafy a nie Kerima.

ocenił(a) serial na 8
Cherry21

Oczywiście Mustafy, przeprasza za mój błąd! :D
Ach ten Kerim, chyba za dużo o nim myślę. Swoją drogą on też coś zmajstruje, ale może lepiej nie będę wnikała w szczegóły :)

vinetiia

Serio?Nie wiedziałam napisz mi koniecznie może na priv.

ocenił(a) serial na 10
vinetiia

Co Kerim zmajstruje ? to temat spoilery więc nie musisz robić podchodow

ocenił(a) serial na 8
darjaa

Zważywszy na to, że jest kowalem, to pewnie majstrował coś non stop :D Aczkolwiek w mojej wypowiedzi chodziło oczywiście o dziecko :)

HotChocolate90

W liście jej o wszystkim napisze ale ona ten list przeczyta dopiero na końcu gdy on już umrze.

ocenił(a) serial na 8
Cherry21

Poprosi ją też o wybaczenie, jeszcze w sądzie.

Cherry21

Kto umrze, Kerim?

ocenił(a) serial na 8
jomar

Mustafa

HotChocolate90

mustafa bedzie mial dziecko z asu ona je urodzi wszystko dobrze sie skonczy piekny film

ocenił(a) serial na 10
Cherry21

A wiecie może w którym odcinku będzie ostatnia rozprawa sądowa? Z tego co wiem będzie ich kilka, ale najbardziej mnie interesuje kiedy to wszystko się zakończy :)

Cherry_Z

W ostatnich odcinkach skażą tych łajdaków.

ocenił(a) serial na 7
Cherry21

A w którym odcinku wg polskiej numeracji wykończą Mustafę?

ocenił(a) serial na 8
HotChocolate90

Mustafa zginie w Tureckim odcinku 74, więc Polski pewnie po 140, a rozprawa końcowa jest w 79 odcinku, więc podejrzewam, że w Polskiej numeracji ok. 155/156.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones