Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
powrót do forum 7 sezonu

Wiem że trochę czasu minęło ale to nadal sezon 7 serialu z 2008

ocenił(a) serial na 7
JKPodol

Jeszcze niedawno był sezon 7 wraz z pozostałymi sezonami a tu patrzę że oddzielnie jest jakby to miał być oddzielny serial a nie jest. Zresztą podobnie jest z Skazany na Śmierć : Sequel. Jest to sezon 5 a nazywany jest Sequelem i ma oddzielną stronkę na filmweb.

ronnie1213

7 sezon był na starej stronce ponieważ je dodałem. Zostały jednak skasowane ponieważ decyzją redakcji 7 sezon zasługuje na oddzielną stronę.
Wszelkie pytania oraz skargi proszę kierować na maila: redakcja@filmweb.pl
Sam zrobię tak samo.

JKPodol

Widocznie Dupsnej próbuje przywłaszczyć sobie pomysł. To aktualnie najbardziej żenująca spółka filmowa na świecie.

Wilkolak_Autograf

To akurat widzimisie filmwebu, bo na imdb sezony wszystkie są razem

ocenił(a) serial na 6
Progresywna

Dokładnie. Coś tam się w główkach poukładało, a że władza korumpuje, to mamy efekt.

ocenił(a) serial na 7
Uh_Huh

Według mnie powinno to się traktować jako kompletnie oddzielne seriale. Inaczej sezon 7 dużo traci względem sezonów 4 i 5 które były produkowane w Singapurze.

ocenił(a) serial na 6
Ertywek

Okey. Ale czy faktycznie powinniśmy się w takiej sprawie kierować kryterium - traci, zyskuje?

ocenił(a) serial na 7
Uh_Huh

Ze względu na osobiste odczucia wobec tego średniego produktu uważam sezon 7 z 2020r jako oddzielny serial który min wprowadza parszywa zgraje czyli glownych bohaterow obecnego serialu animowanego bedacego spadkowierca wojen klonow. Oprocz tego powstaly i czesciowo byly wyprodukowane kolejne odcinki 6 i 7 sezonu oryginalnych wojen klonow, mozna je było obejrzeć na stronie starwars ...

JKPodol

Na imdb wszystkie sezony są razem, wiec to dziwne widzimisie filmwebu.

ocenił(a) serial na 10
JKPodol

No i coś się zmieniło w Filmwebie, połączyli oba seriale i już 7 sezon jest tutaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones