Gwiezdne wojny: Andor
powrót do forum 1 sezonu

Serialem Andor Disney zrobił z Gwiezdnych Wojen swój prywatny, propagandowy ściek. Postawa rebelii jest tak odrażająca, że w ogóle mi ich nie szkoda. To banda niczym się nie różniącą od imperium, a tylko chcąca być na jego miejscu. Cóż za przekaz dla młodego widza...
No i oczywiście wątek lesbijski. Te disneyowskie szmaty nie mogły sobie odmówić także i tego ścierwa.
Ogólnie rzygać się chce, jak się to ogląda, a oglądam przez sentyment...
Obrzydliwe...
Btw Księga Boby Fetta już zapowiadała, że Disney pójdzie w kierunku robienia szamba z Gwiezdnych Wojen. Szkoda, że się nie myliłem...

ocenił(a) serial na 9
Gadam12

Bardzo mi przykro że nie możesz cieszyć się najlepszym serialem z gwiezdnych wojen bo zobaczyłeś dwie kobiety które nawet nie miały mocno intymnych scen ze sobą. Rebelia to zawsze byli terroryści i fanatycy, Luke wysadził tysiące osób w imię kosmicznej religii a Han był szmuglerem. Zamiast dziecinnej papki z baśniowym podziałem na dobro i zło dostałeś brudny świat i wielowymiarowe postacie których nie jesteś w stanie pojąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones