PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34050}

Gwiezdne wrota

Stargate SG-1
7,7 27 082
oceny
7,7 10 1 27082
Gwiezdne wrota
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota

Gdzieś na przełomie sezonów 9 i 10 bodajże Teal'c powiedział zdanie, że coś tam ktoś kto wie kim jest. Pamięta ktoś jak szło całe zdanie?

ocenił(a) serial na 8
Campesta

w calosci nie kojarze ale pamietam, że to chodziło o to, że ten kto wie kim jest nie da się poddać praniu mózgu. bo to byla scena gdy pytali sie Tealca jak sie oparł torturom bo ktos tam chciał go "wyprac" by zrobic swym niewolnikiem.

tallis1___

@tallis1___ o, dziękuję Ci bardzo! Teraz będzie mi łatwiej znaleźć ten odcinek. :)

ocenił(a) serial na 8
Campesta

kocham ten serial :D oglądalam w koncu lat 90, albo w poczatku 00, i potem zawsze patrzyłam, jak leciała powtórka na SyFy. Pewnie ze 4 razy te powtorki ogladałam w całości wiec dużo pamietam. Z tego i z SGA. Ten 3 serial SGU widziałam tylko raz, bo nie został dokonczony wiec obejrze dalej jesli dokoncza, ale chyba nie dokoncza :(

tallis1___

Ja też go uwielbiam! SG1 i SGA właśnie oglądam trzeci raz po ładnych kilku latach. A SGU też oglądałam tylko raz, ale mam zamiar obejrzeć znowu jak skończę teraz Atlantydę. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones