PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34050}

Gwiezdne wrota

Stargate SG-1
7,7 27 062
oceny
7,7 10 1 27062
Gwiezdne wrota
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota

Jestem Ekspertem

użytkownik usunięty

Witam, jestem ekspertem ds. StarGate. Można zadawać pytania.

ocenił(a) serial na 10
marcin261287

Oczywiście pomijając fakt, że O'Neill "fałszywie oszukał" Hammonda, że chce do niej wrócić, gdy obaj uczestniczyli w mistyfikacji w celu załapania ekipy okradającej obcych, a potem od razu po znalezieniu się prawdopodobnie na planecie Lairy odszedł na inną.

wizreal

To mało znaczący fakt. Chociaż ja bym nie miał nic przeciwko choćby krótkiemu spotkaniu.

ocenił(a) serial na 9
marcin261287

Czy Stargate w wersji angielskiej i wersja polska się czymś różnią? Mam na myśli czy nie zostały okrojone jakieś sceny? Nieraz już się spotkałam że oglądając np wersje polską czegoś to samo na youtube trwa dłużej i jest więcej scen.

Dorota74

Odcinki mają normalny czas trwania. Różnice w odbiorze serialu w wersji z lektorem i oryginalnej wersji jednak są. Nie polecam lektora.

ocenił(a) serial na 10
Dorota74

To zależy na jakim kanale oglądasz. Nie zauważyłem żadnych braków w tym co oglądałem wyrywkowo na Tv Puls i w Axn ale jak dobrze pamiętam Sci Fi Channel potrafił pokroić niektóre odcinki.

ocenił(a) serial na 9
reese

Nie oglądałam na żadnym - mam zgraną całość z napisami.

ocenił(a) serial na 10
Dorota74

W takim razie na pewno nic nie brakuje ;) Odcinki powinny mieć 41 do 44 minut.

ocenił(a) serial na 10
Dorota74

Jak wszyscy wiedzą, w pilocie nie ma nagości Sha're. Poza tym tłumaczenie bez przerwy zubaża i przeinacza dialogi. Polecam napisy, ale tylko jako wspomożenie wsłuchiwania się w angielskie dialogi.

wizreal

Do dialogów Teal'ca imo nie potrzeba napisów ;)

ocenił(a) serial na 10
marcin261287

Indeed ;)

reese

That is correct!

Witam wgryze sie troche po za temat ale poszukuje melodi z stargate sg1 konkretnie z odcinka20 , 9 sezonu jak kijazycie moment bitwy z okrętami ori przy superwrotach

ocenił(a) serial na 10

cze w ktorym sezonie i odcinku O'Neill byl niewidzialny ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones