PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661644}

Hit the Floor

7,3 1 890
ocen
7,3 10 1 1890
Hit the Floor
powrót do forum serialu Hit the Floor

Hej ;) kto już po odcinku? Jak wrażenia?

Co tam słychać u naszych ulubieńców:
- Ahsha i Derek sa rozwiedzeni
- Ahsha zaszłą w ciażę, ale wołała się skupić na karierze, przez co nie mówiąc Derekowi nic, zdecydowała się na aborcję i usuneła dziecko, Dlatego się rozstali i Derek wrócił do LA
- Sloane i Ahsha są w Miami
- Jelena chce zaadoptować syna Raquel, szkoda że już nie tańczy, brakowało mi jej gdy Diablice tańczyły...
- Kyle kapitanem oraz zostaje dyrektorem Diablic
- pojawiła się córka Olivi i Chase'a, która chce pomścić swoją matkę i zemścić się na wszystkich, z którymi Olivia miała na pieńku
- RIP Pete Davenport
- może mi umkneło ale chyba nie wyjaśnili dlaczego Zude się rozstało
- Lionel sie przewijała przez odcinek
- Jude podczas napadu na sklep , atakując napastnika postrzelił jakiegoś gościa, z którym oczywiście musiał się póżniej przespać, i który jak sie okazuje później pracuje w Arenie

To tak w dużym skrócie, nie skupiałam się za bardzo na nowych osobach, szczególnie na tym nowym graczu, nawet nie pamiętam jego imienia, cała ta London Scott, wielka choreografka z szarganą reputacją jakoś wrażenia na mnie nie robi, Jamie Lawson bezdomna tancerka której udało się wywalczyć miejsce w Diablicach ;)

W następnym odcinku znowu zobaczymy znajomą twarz ;) wróci German ;)

ReD_Bedr00m

Brzmi to bardzo telenowelowo, ale taki jest ten serial :)
Czekam z oglądaniem do czasu przynajmniej 4x03.

ocenił(a) serial na 8
ReD_Bedr00m

z tego co zrozumiałam, to Zude się rozstało, ponieważ Jude się oświadczył i najwyraźniej Zero powiedział nie

ReD_Bedr00m

Czy ktoś wie gdzie można obejrzeć 4 sezon ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones