Homeland
powrót do forum 7 sezonu

Uff, zmęczyłem te 7 sezonów. Po czwartym sezonie miałem już sobie odpuścić ale byłem już na tyle zaangażowany, że szkoda było nie dociągnąć oglądania do końca. NAJWIĘKSZĄ i najbardziej psującą całą intrygę serialu porażką jest osoba głównej bohaterki czyli Carry Mathison. O MATKO I CÓRKO – to mógł być naprawdę kapitalny serial !!!

Carry to wiecznie roztrzęsiona, rozhisteryzowana kobieta z wiecznie tym samym wyrazem twarzy, który wskazuje na to że zaraz się rozpłacze i zrobi coś idiotycznego. Carry to psychicznie niestabilna, uzależniona od psychotropów, nieodpowiedzialna matka, puszczalska i kłamczucha bez zahamowań.

Dodatkowo można odnieść wrażenie że tajne służby USA, to niepełnosprawnie umysłowo, bardzo niekompetentne i nieskuteczne w działaniu jednostki. Szczerze, to cholerni terroryści są bardziej skuteczni i zjednoczeni. Owszem to tylko serial – fikcja, oraz tylko moja subiektywna opinia.

Ehh … sezon ósmy przygotowany do oglądania ale naprawdę … nie śpieszy mi się.

ocenił(a) serial na 8
AKSORZ

Nie nie nie najgorszy był rudy, ale do 7 sezonu zdążyłeś o nim zapomnieć;-)

ocenił(a) serial na 7
Agrzego

Rudy był całą magią serialu. Cała ta jego tajemnica powinna trwać do końca serialu, a dostajemy pierwszo planową blondyne, która co sezon ma inne dziwne akcje, misje ;/ serial był ciekawy tylko i wyłącznie przez rudego i to co planuje bądź nie, a wszystko inne jest nie potrzebne

ocenił(a) serial na 8
Mortemignis

poniekąd się z Tobą zgadzam. I to jest właśnie dziwne w tym serialu, jako całość trzyma mnie przynajmniej już 7 sezon, 5 był rewelacyjny, ogólnie nie spuszcza z tonu, a żaden z głównych bohaterów nie budzi sympatii, każdy, z sezonu na sezon, jest coraz bardziej wkurzający, Peter się długo trzymał, ale w szóstym pretendował już do drugiego miejsca irytujących postaci po Carrie

AKSORZ

Właśnie o to chodziło, to nadaje zabarwienia emocjonalnego, jakby się oglądało serial, w którym główna postać jest nudna, bo profesjonalna, profesjonalna, więc rozwiązuje wszystkie zadania i problemy jak tralala. Nuda.
A co do Puszczalskiej, a gdyby ona była nim i miał dziecko i uprawiał seks z kobietami to hmm yyy seksizm!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones