PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

7,9 65 690
ocen
7,9 10 1 65690
7,0 13
ocen krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

Jestem drugi sezon 8 odcinek i się zastanawiam czy oglądać dalej pewnie będę oglądał ale dla mnie film jest pokręcony mieszanina dobrego szpiegowskiego materiału z prawie pokręconym romansidłem. Rozhisteryzowana i rozchwiana emocjonalnie agentka c i a, żona która chce wszystkim i wszystkimi rządzić łącznie z c i a , niby uczciwa do bólu ale sama nie wie z kim chce być w łóżku. Wątek córeczki gdzie pseudo aktorka prawie cały czas chodzi z miną zbitego mopsa
Dobrze chociaż że główny bohater jest grany przez porządnego aktora którego rolę najwyżej oceniam
takie rzeczy nie mają racji bytu. Agenci którzy prawie wszystko psują dobrze że chociaż terroryści nie mają skrupułów.
w sumie serial oceniam jako niezły ale daleko mu do bardzo dobrego czy nawet dobrego

asstary

Ja właśnie niedawno zacząłem, zachęcony pozytywnymi komentarzami i wysoką oceną. Aktualnie jestem w połowie 3 sezonu i każdy kolejny odcinek coraz mniej zachęca do dalszego oglądania. Zastanawiam się czy w ogóle ciągnąć to dalej bo jeszcze 4 sezony przede mną, a ja już zdążyłem się na tym serialu zawieść i jeśli później się on nie polepsza, to chyba szkoda czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones