Homeland (2011-2020)
Homeland: Sezon 5 Homeland Sezon 5, Odcinek 2
Odcinek Homeland (2011-2020)

Tradycja gościnności

The Tradition of Hospitality 50m
7,8 659
ocen
7,8 10 1 659
Homeland
powrót do forum s5e2

s05e02

ocenił(a) serial na 10

Dlaczego ktoś chce zabić Carrie? i kto?? Co Quinn zrobi z kolejnym zleceniem, chyba jej nie zabije, w końcu kiedyś ją kochał? Jakie są wasze odczucia?

ocenił(a) serial na 7
Depp_fan

W służbach, szczególnie w wywiadzie i kontrwywiadzie, nie ma "kocha". Jest rozkaz to się zabija i tyle. No chyba, że to jest jakiś łzawy kicz a nie służby.

ocenił(a) serial na 10
zagladacz

no nie wiem, chyba się nie zgodzę. Wszyscy jesteśmy ludźmi, a to tylko twoja opinia - no chyba, że miałeś z takimi służbami do czynienia bezpośrednio

ocenił(a) serial na 7
Depp_fan

Cóż trudno tu udowodnić czy miałem czy nie, ale wystarczy, że wiem, że tak jest w tym fachu. Siła by uzasadniać, jak to działa. To jest robota w rygorze rozkazu a nie prośby. Nie zlikwidujesz ty, to ciebie zlikwidują. I oczywiście obiekt, który ty miałeś zlikwidować, także. To nie jest rzemiosło dla ckliwych pięknoduchów.

ocenił(a) serial na 10
zagladacz

ale tu sytuacja jest chyba trochę inna. Quinn robi to z własnej chęci z tego co zrozumiałam, jeśli będzie chciał to będzie mógł odejść, czy się mylę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones