I tak po prostu... (2021)
I tak po prostu...: Sezon 2 I tak po prostu... sezon 2, odcinek 11

Ostatnia Wieczerza, część druga: danie główne

The Last Supper - Part 2: Entree 43m
6,7 77
ocen
6,7 10 1 77
I tak po prostu...
powrót do forum s2e11

Ten odcinek wynagrodził męki z pierwszego sezonu. Bohaterowie wreszcie dojrzeli i można było oglądać ich poczynania bez nuty zażenowania. Na pierwszy rzut oka widać, że twórcy wzięli sobie do serca uwagi fanów po pierwszym sezonie. Nowi bohaterowie są swietnie napisani, przez co wierni fani z czasów Sex w wielkim mieście zaczynają brać ich losy do serca. Rozmowa Che i Mirandy na przyjęciu była jakby oczkiem puszczonym w stronę widza, odbudowa charakteru Steve’a 10/10, Charlotte trzyma poziom i jej przerysowanie dobrze współgra ze stonowanym Harry’m. Rozwój Carrie jest miłym zaskoczeniem. Jeden z najlepszych odcinków z całej serii Sex w wielkim mieście i Just like that. Zakończenie pozwala na wypłynięcie na szerokie wody w 3 sezonie.

mblanka

A będzie 3 sezon?

mblanka

Moim zdaniem zakończenie jest żartem. Carrie i Aidem po 10 latach mogą w końcu stworzyć związek ale z powodu problemów rodzinnych zostanie to odłożone na kolejne 5 lat? Może się powinni umówić na spotkanie z okazji 70 urodzin Carrie?!

ocenił(a) serial na 7
karolinaz

Spodobała mi się przewrotność sytuacji. To Carrie była tą co odchodziła i łamała serce Aiden’owi. I nie spodziewałam się niczego innego po charakterze Aiden’a, problemy synów=rzuca wszystko i ich stawia na pierwszym miejscu. Bo on, w przeciwieństwie do Carrie, zawsze wiedział czego chciał (żona, dzieci), był rodzinny i miał poukładane w głowie (jak na osobę z tradycyjnymi wartościami przystało) Classic American. A czysto logicznie kolejny sezon to będą kolejni partnerzy Carrie ;)

mblanka

Ja tam 2 x przewijałam żeby nacieszyć się Samanth'ą!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones