PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 290
ocen
7,9 10 1 12290
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

S04E17 - Karma

ocenił(a) serial na 9

Odcinek jak za starych czasów- głównie Reese i Finch no i retrospekcje :) Do fabuły tego sezonu nic nie wnoszący, ale też nie zapychacz. Dobry odcinek, sądząc po końcówce Morris jeszcze się pojawi.

ocenił(a) serial na 9
niewiem97

Końcówka wydaje mi się bardziej fajnym "smaczkiem" aniżeli jakąś konkretną zapowiedzią. Pokazali, że Maszyna wie, ale widzowie się nie dowiedzą :)

ocenił(a) serial na 8
jaffat

Liczyłam właśnie na retrospekcję na końcu:( Eh...nie wszystko można wiedzieć:P

ocenił(a) serial na 10
niewiem97

Dokładnie, zgadzam się, że końcówka to taki smaczek dla widzów ;) odcinek przypomniał stare dobre czasy głównie dzięki retrospekcji dot Fincha, nareszcie, bo ostatnio jest ich jak na lekarstwo... No i źle się dzieje z serialem, po świetnych odc 9-11, stracił bardzo mocno na tempie, mam nadzieję, że to syndrom przepołowienia sezonu... zazwyczaj tak bywało. Chociaż, nadal, 4 sezon dość odstaje, bohaterowie przestali mieć jakikolwiek charakter... Nie wiem, dokąd dąży fabuła, ale jeśli scenarzyści zaplanowali wielkie "wow" na koniec, to chyba świetnie się kryją :( Mimo wszystko, to i tak świetny serial, po prostu w porównaniu do poprzednich sezonów wypada blado.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones