PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 290
ocen
7,9 10 1 12290
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

Pierwszy sezon był fajny, drugi też nie najgorszy. Potem trzeci jakoś poszedł, ale czwarty z nudnym okrutnie wątkiem dwóch sztucznych inteligencji zabiła serial. Obejrzałam odcinek 10 i na tym koniec. Z oceny 7 na 4. Przykro mi.

ocenił(a) serial na 9
katjo13

Stanowczo skok formy w sezonie 4. Te 3 ostatnie epy były mistrzowskie. Ja osobiście nie mogę się doczekać następnych odcinków

ocenił(a) serial na 10
katjo13

Żadne przykro, tylko bardzo dobrze, niech serialu nie oglądają ludzie którzy go nie pojmują i nie potrafią docenić.

Programista_filmweb

Tu nie ma nic do pojmowania, nie przesadzajmy. A ja po prostu wolę kryminały (taki był 1-2 sezon). Nie oglądam i nie obrażam nikogo, komu się podoba. Każdy lubi co innego.

ocenił(a) serial na 10
katjo13

No, ale to właśnie o tym napisałem, że bezsensowne są komentarze na "nie", gdy ktoś po prostu nie preferuje danego toku rozwoju, bo dla niego jest nie tyle zły, co go kompletnie nie interesuje.

I tak jak pisałeś wolisz kryminały, a ja nie, nie lubię proceduralni, choć serial uwielbiam od samego początku, dla ciebie sytuacja zabiła serial, dla mnie ten kierunek rozwoju to spełnienie marzeń i niebywałe widowisko.

A pisałem o pojmowaniu, bo jednak oceniłeś serial, podjęłaś się tego, napisałeś o "nudzie" i z punktu takiego jak przestawiłeś, ciebie obecny kierunek rzeczywiście nie interesuje, to ci się nudzi, ale napisałeś tak jakby to była jedyna obiektywna prawda, tymczasem z mojego punktu to jest niezwykły sezon.

Jak pisałeś wszystko zależny od upodobań, dlatego złym jest ocenianie, że serial jest nudny, skoro jawnie się przyznajesz, że to nie twoje klimaty, a nie, że jest po prostu zły, taka osoba nie może go docenić.

A mimo to wystawiasz niską ocenę, gdzie generalnie patrząc na to tak jak przedstawiłem nie powinieneś tego robić, albo zostawić ocenę momentu w którym serial ci się najbardziej podobał albo w ogóle ocenę usunąć, bo teraz to jest trochę tak jakby ktoś kto nie cierpi np. komedii, wchodził na każdą i dawał niskie noty.

Gdzieś oczywiście jest ta obiektywna ocena, ale jak dla ciebie rzeczywiście serial ten zasługuje na 4, to jest to niebywała pomyłka, rzekłbym, taka która w oczach innych kompletnie pozbawia oceniającego wiarygodności, jak POI jest na 4, to nie wiem co pozostaje ci oglądać.

Sam oglądam wiele seriali, więc mam pewne porównanie i staram się oceniać obiektywnie, i nijak mi nie wychodzi, że to serial na 4, ten serial jest obiektywnie co najmniej dobry.

Programista_filmweb

Jestem kobietą - to raz, a dwa - mogę oceniać co chcę i jak chcę. To co napisałeś nie ma sensu - wychodzi na to, że nikt nie powinien oceniać filmów, które mu się nie podobają, bądź nie są w jego typie, bądź scenariusz popsuł się w trakcie. Takich seriali jest wiele, gdzie początek jest super, a potem robi się z tego farsa. Serial oceniam za całość, a nie za 2 sezony. Oceniam pierwsze 2 sezony na 7, kolejne na 4. I oceny nie mam zamiaru zmieniać. Opinię dodawać mogę, taką, na jaką serial odbieram. Napisałam, że każdy ogląda co lubi, serial ma mnóstwo fanów i nie sądzę, żeby fan gatunku żyjące maszyny nie pooglądał serialu, bo ja go źle oceniłam. I nie jest to jedyna obiektywna prawda, tylko moja prawda. Jest wiele lepszych seriali niż w/w tu POI. Choćby lekki Castle lub The Glades, lub Falco itd, itp.

ocenił(a) serial na 10
katjo13

No cóż po takiej odpowiedzi to tylko można przyznać rację jednak temu co wcześniej pisałem, pusta laska z zerową wiedzą nie potrafiąca oceniać seriali i nie pojmująca też tego.

No i co z tego, że jesteś kobietą, coś wielkiego się stało?

Jak widać to co ja napisałem potrafi zrozumieć tylko ktoś ogarnięty, bo to co napisałem kompletnie nie oznacza, że seriali nie powinno się oceniać, widać za trudne do zrozumienia.

A porównania do innych seriali to już całkowicie ośmieszyły twoją osobę, myślałem, że ktoś na poziomie, a tu jednak dno i metr mułu.

Co do jednego masz rację, możesz ocenić co i jak chcesz, ale robiąc to tak jak tutaj pokazujesz tylko to o czym pisałem, beton bez pomyślunku.

P.S. I nie masz też racji co do oceniania, przeczysz sama sobie, serialu nie możesz oceniać jako całość skoro już zaprzestałaś oglądania, nijak też średnia ocen sezonów nie wychodzi 4.

Osoby takie jak ty to zakała i hańba filmwebu, ale też całego oceniania filmów i seriali, gdyby wszyscy mieli tak płytkie i żałosne podejście to trzeba by oceny obniżyć o połowę.

Programista_filmweb

Posłuchaj smarkaczu, nie życzę sobie, takiego tonu w stosunku do mnie nie tylko z racji tego, że jestem kobietą, ale i z racji mojego wieku. Nie jestem laską tylko starszą osobą, a Ciebie nikt szacunku do ludzi i ich gustów, opinii nie nauczył. Pisałam dość grzecznie i uprzejmie, ale widać, że Ty niestety z grzecznością i szacunkiem na bakier jesteś. Do wiadomości: ponieważ czuję się znieważona, zgłaszam Twoje posty jako nieodpowiednie.

ocenił(a) serial na 8
katjo13

Nikogo nie obchodzi twoja płeć czy twój wiek, skąd ten kretyński pomysł. Btw "smarkacz" to bardzo dojrzałe, prawda? P.S. Nie umiesz w internety.

kilstrit

Płeć stąd, że zwracano się do mnie per on, mimo, że w pierwszym poście pisałam z żeńską końcówką, A wiek, że może chociaż to spowoduje zwracanie się z małym szacunkiem, a również dlatego, że zwracano się do mnie, jak do jakiejś małolaty - naprostowałam pomyłkę. A internet umiem - nie wiem co miałeś na myśli, zdanie jest niekompletne - komputer też umiem, pisać też poprawnie umiem. Ale to chyba nie ma znaczenia. Podałam swoją opinie o serialu a w/w ktoś mnie obraził. Mam prawo zareagować. Tak, jak mam prawo pisać swoje opinie, dawać swoje oceny. A ktoś taki jak Ty i w/w może mnie cmoknąć - i masz rację, tym razem to nie było dojrzałe i mam to gdzieś.

ocenił(a) serial na 10
kilstrit

Daj spokój to chyba jakaś podpucha, bo być starym i tak ograniczonym to chyba nie możliwe.

ocenił(a) serial na 10
katjo13

No to się wyjaśniło, stara i bez wiedzy, to by się zgadzało, beton i nic więcej, zerowe pojęcie o prawidłowej i obiektywnej ocenie seriali.

Programista_filmweb

A ty jesteś arsc.loch i tyle w temacie. I nie będę już grzeczna. Jesteś prymitywnym, małym chamem z kompleksami. I krótko: odwal się ode mnie nieuku.

ocenił(a) serial na 10
katjo13

Nie byłaś już grzeczna wystawiając taką ocenę i w drugim komentarzu do mnie, gdzie ci wytłumaczyłem jak bardzo nie potrafisz oceniać.

Idź babcia lepiej na herbatkę, beton który zaniża oceny, mnie Castle znudziło, ale nie wystawię mu 4.

Programista_filmweb

mam gdzieś, co cię nudzi, idź wełniana istoto pobiegać, może świeże powietrze na na poprawę twojego marnego IQ nieco wpłynie. Nie jestem babcią, mam 25 lat, kolego śniegowy. I oceniłam serial właśnie na 3, a jak zechcę, to dam mu 2. I żaden wełniak mi tego nie zabroni.

ocenił(a) serial na 10
katjo13

Ło to ledwo z pieluch wyrosłaś nic dziwnego, że argumentacja żałosna i iq równe 0.

Programista_filmweb

hahahaha, masz problem, co nie?

ocenił(a) serial na 10
katjo13

Tak, mam problem, że takie "coś" może pisać w internecie, jakże dojrzale, obniżyłaś ocenę by mi dopiec, ha ha, to ci tępota umysłowa, pusta dzida pod początku, udająca wielką panią....

Programista_filmweb

biedaczek, idź w kącik i sobie popłacz. hahahaha. strasznie mnie bawisz. Napisz coś jeszcze :)

ocenił(a) serial na 10
katjo13

Ale co tu pisać, (7 + 4) /2 = 4, betonowa logika pustego dzbana, od początku udawałaś, byłaś kłamliwą zołzą od samego początku, tyle na twój temat, żegnam.

Programista_filmweb

Szkoda, będę tęsknić za tobą. Pa, wełniaczku .

ocenił(a) serial na 10
katjo13

Ja też dzidko, pa pa.

ocenił(a) serial na 8
katjo13

Castle lepszy od POI?!?! Twoje zdanie szanuję ale idę się napić bo na trzeźwo tego nie ogarniam :)

pasior87

Dla mnie tak, ale jak napisałam, jestem stara :P na zdrowie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones