PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38203}
6,6 21 746
ocen
6,6 10 1 21746
7,3 3
oceny krytyków
JAG Wojskowe Biuro Śledcze
powrót do forum serialu JAG - Wojskowe Biuro Śledcze

Głosujce na najlepszy i najsłabszy odcinek serii :)
Pozdrawiam !

D23

Chyba najlepszy jest ten spin-off z "Agentami NCIS".... ciekawa historia i dwa różne seriale w jednym odcinku :) Przyjemny dysonans poznawczy :)

Madreus

zgadzam sie. dzisiejszy odcinek byl super. ostatnia scena zwlaszcza...

aieczka

A ja właśnie nie moge się tu z Wami zgodzić! Crossover ma sęs tylko wtedy gdy stykajace się postacje z dwóch róznych serii trakatowane są mniej wiecej równo, gdy konfrontuje się znanych bohaterów z całkiem różnych seriali. Tutaj zaś mamy do czynienia z marginalizacją postacii będących głównymi bohaterami JAG'u na rzecz agentów NCIS. Były w dzisjejszym odcinku moment podczas, których miało się wręcz wrażanie, że jedynka pomyliła seriale i puściła nie to co trzeba- tak mógł by z całą pewnością pomyśleć ktośkto właczył odbiornik w trakcje emisji rzeczonego epizodu. Rab i cała reszta biura właściwie przemkneli tylko po ekranie, nie wiadomo po co bo i tak widać kto został obsadzony w roli gwiazd tego odcinka

D23

a mnie sie podobala konfrontacja Rabba z Gibsem, wreszcie trafila kosa na kamien. odcinek byl inny i ciekawy, a przy okazji zachecil mnie do ogladania NCIS. tak wiec jest wiele korzysci z takiego rozwiazania. gdyby robili takie 2 seriale w jednym przez caly czas to mogloby byc to nudne, ale na 2 odcinki to bardzo dobry pomysl!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones