PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 524
oceny
8,0 10 1 199524
6,2 13
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Zastanawiam się czy twórcy byli do końca świadomi jaka odpowiedzialność na nich spoczywa i jaką reakcje
wywołają ich decyzje. Jak teraz sięgam pamięciom wstecz to nasi ukochani bohaterowie przechodzili wiele
bolesnych i trudnych chwil, pomimo komediowego charakteru i groteskowej stylizacji. Jednak za każdym
razem gdy Ted cierpiał po rozstaniu, czy jak zrezygnowany był bliski poddania się swoich poszukiwań
"idealnej" kobiety, to wszyscy wiedzieli że to jest jedynie część drogi Teda na końcu której czeka Teda dom,
żona i dwójka dzieci. Na końcu drogi każdy wie co dostaliśmy, rozpad paczki, rozwód i śmierć. Myślę że nie
powinno tak się grać na emocjach, bo chyba nie po to większość z nas sięgała po ten serial który przecież
jest komedią a nie dramatem, przynajmniej nie ja. I chociaż oczywisty jest przekaz, to ja się zastanawiam po
co...

Jinno

"sięgam pamięciom"

Analfabeta.

ocenił(a) serial na 8
Monstro

mam papiery...

Jinno

Prawie każdy ma w swoim domu jakieś papiery. Ja mam na przykład papier toaletowy.

ocenił(a) serial na 8
Monstro

Super bystrzaku.

Jinno

Zapomniałeś o pewnym znaku interpunkcyjnym.

Monstro

Wow, ale z ciebie kozak.

smiles

Znajomość języka polskiego to dla ciebie taki wielki wyczyn? Współczuję.

ocenił(a) serial na 8
Monstro

Chyba dla ciebie, skoro tak się nim szczycisz.

Jinno

Po prostu się ośmieszyłeś. Powinieneś przyznać się do błędu.

ocenił(a) serial na 8
Monstro

A czy ja czemuś zaprzeczam, bądź coś ukrywam, że mam się do czegoś przyznawać? Widzę, że poza gramatyką myślenie wychodzi Ci marnie. Radzę się nie wychylać poza gramatykę.

Jinno

Uważaj, bo jak ci zrobię z kolegami nocny wjazd na chatę, to podejrzewam, że nie będziesz taki odważny.

ocenił(a) serial na 8
Monstro

Ahh ci bezrobotni humaniści...

Jinno

Ty nawet podstawówki nie ukończyłeś.

Monstro

Ojej, ktoś tu robi się groźny...
Kolego, wróć może do realnego życia, a nie ośmieszasz się na forum.

Jinno

Oczywiście, masz rację. Nawet jeśli mieli od dawna przygotowane zakończenie, to po kolejnych sezonach, które nakręcili od czasu jego wymyślenia, powinni je do nich dostosować. Zakończenie nie byłoby kompletnie denne, gdyby nie poprzedziły go sezony, w których Robin zmieniała Teda i barneya jak rękawiczki i finałowego z całym tym ślubem. W kontekście całego serialu zakończenie jest jednym ielkim rozczarowaniem i burzy całą ideę tego serialu.

ocenił(a) serial na 6
Jinno

Jestem finałem absolutnie zniesmaczony. Do tego stopnia wręcz, że przygotowałem materiał wideo, w którym wylewam z siebie żale i pluję żółcią na scenarzystów - zapraszam: http://www.youtube.com/watch?v=jIu3ifyS1AQ&list=PLYTxNGqb3gRq4B7H6dOQiJ4t2wFsY1T Tx

ocenił(a) serial na 8
qlink

Masz suba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones