PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118568}

Joey

6,4 14 339
ocen
6,4 10 1 14339
4,7 3
oceny krytyków
Joey
powrót do forum serialu Joey

Rozumiem, że serial nie zdobył takiej oglądalności jak hit Przyjaciele, ale czy było ich naprawdę tak mało, żeby od razu kończyć jego nagrywanie po 2 sezonach? Serial baaaaardzo pozytywny, super śmieszny! SZKODA, że tylko 2 sezony ;/

Froogo

właśnie miałam to napisać :(
i właśnie obejrzałam ostatni odcinek 2 sezonu i uważam że tylko 2 sezony to stanowczo za mało i to jawna niesprawiedliwość, bo na tle innych seriali komediowych ten jest naprawde w czołówce.

ocenił(a) serial na 7
leila_____

Zgadzam sie w 100% ! Joey na ponownie na ekrany w 3 i kolejnych sezonach!

Froogo

Swego czasu istniała strona serialu. Wytłumaczono tam, iż kręcenie serialu zostało przerwane z przyczyn niezależnych od producentów. Za oficjalny uznano niską oglądalność.
Generalnie chodziło o ciężką kondycję psychiczną głównego bohatera (Matt LeBlanc). Ciężka choroba córeczki, podział majątku po rozwodzie i nowy związek, który stworzył z koleżanką z planu serialu czyli Alex (Andrea Anders).
A szkoda bo też bardzo przypadł mi do gustu :(

achmed7712

Ju słyszałem, że była taka słaba oglądalność, że drugiego sezonu w ogóle nie wyemitowali w Stanach (czy też szybko zdjęli)

ocenił(a) serial na 10
Froogo

Też mi się bardzo podobał i byłem bardzo rozczarowany że nie powstało więcej odcinków. Wogóle brakuje mi klimatów ze starych seriali komediowych np. "Pan złota rączka", Pełna chata" czy też właśnie "Joey"

ocenił(a) serial na 9
Froogo

Nie dość, że nakręcono tylko dwa sezony, to pierwotnie w amerykańskiej TV nie wyświetlono ostatnich odcinków 2-go sezonu. Serial po prostu zdjęto z anteny i już...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones