PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034593}
7,0 2 918
ocen
7,0 10 1 2918
7,5 4
oceny krytyków
Kiedy ślub
powrót do forum serialu Kiedy ślub?

Dębska w głównej roli czyli można spodziewać się nieuzasadnionej ilości scen seksu, gołych cycków rzutem na taśmę i ogólnie zmarnowanego potencjału scenariusza. Tak wiem, jeszcze serial nie wyszedł - tylko obecność tej, hm, aktorki, stwarza wrażenie że łatwiej byłoby odpalić dobre po.rno :)

kowalikzyla

Jeszcze nie wyszedł a już obrażasz. Idź na siłownie, zrób coś ciekawego, bo takie wylewanie frustracji jest już nudne. Ciekawe czy powiedziałabyś to wprost. Ble ble ble 

Eryczeqqq

Ojejku, bo na pewno muszę być gruba ("idz na słownie, hurr durr") i zakompleksiona, skoro mam wyższe ambicje niż miernota Dębska :)

kowalikzyla

Ojeju, idź Pani z tym slut shamingiem.

niewypada

No cóż świat się zmienia głównie w teorii, prymitywne emocje nie podlegają ewolucji.

niewypada

Co ma do tego slut shaming? Robienie kariery postaciami zbudowanymi na pokazywaniu tyłka chyba moze podlegać konstruktywnej krytyce? Oglądając wywiady z Dębska mam wrażenie, że ma o sobie wielkie mniemanie, a podstawy do tego raczej niewielkie. Sądząc po komentarzach pod serialem jak i u niej na profilu, nikt nie spodziewa się po niej kunsztu aktorskiego - raczej każdy zastanawia się, co i ile tym razem pokaże.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones