PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751462}

Kiralık Aşk

8,2 544
oceny
8,2 10 1 544
Kiralık Aşk
powrót do forum serialu Kiralık Aşk

Kochani, tylko Wy możecie mi pomóc :( zgasła we mnie cała nadzieja.

Pilnie poszukuje polskich napisów do ściągnięcia dot. wszystkich odcinków. Jeśli ktoś ma w posiadaniu i się nimi ze mną podzieli lub wie gdzie mogę je znaleźć sprawi, że moje życie stanie się piękniejsze :)

Czekam na pozytywny odzew. Wiem, że również jesteście fanami tego serialu i na pewno mi pomożecie.

ocenił(a) serial na 5
Emilciaa

Kochana raczej nie znajdziesz tu fanów serialu...
Ale znaj me dobre serce i na chwilę przyjmij mnie do znajomych...
Ewentualnie jeśli posiadasz konto na FB poszukaj w jednej z grup turecka serialomania, wybór należy do ciebie

ocenił(a) serial na 10
Marg_

dziękuje! :)

ocenił(a) serial na 5
Emilciaa

I o takich rzeczach prościej pisać w istniejących tematach... bo my nie sprawdzamy każdego który się pojawia...

ocenił(a) serial na 10
Marg_

Ja się za bardzo nie znam na filmweb :( tutaj tylko oceniam filmy i zapisuje sobie co chce obejrzeć. Na forum udzielam się w bardzo ale to bardzo istotnej sprawie.
Ale dziękuję za wskazówki, będę pamiętać!

ocenił(a) serial na 5
Emilciaa

Wiesz my raczej nic nie napiszemy o odcinkach powyżej 23,ale pamiętaj gdy będziesz na forum kliknij na przycisk gdzie pisze najlepsze wypowiedzi,zmień na "od najnowszych" i szukaj tam gdzie będą ostanie posty myślę,że ktoś pomoże ewentualnie postara się

ocenił(a) serial na 10
Marg_

okok :)

ocenił(a) serial na 8
Emilciaa

Heja możesz poszukać na gryzoniu bo Anet udostępniała odcinki nie wie czy wszystkie...

Emilciaa

Witam w nowym wątku :D

Vanessa100

Też myślałam, żeby tu pisać. Co ciekawego u Srakan i Ozge ? Nadal trwa dyskusja o ich randce ?

kisma

dziś pojawiło się nowe zdjęcie i filmik :D
https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s750x750/sh0.08/e35/17126604_41850 9561825001_1983701151840731136_n.jpg

https://www.instagram.com/p/BRYT8WCgJ1S/?hl=pl

Vanessa100

To fajnie, że u nich się jakoś kręci :) Obejrzałaś wszyskie odcinki Seoznu na miłość ? Bo ja nie. To byl mój pierwszy turecki serial jaki oglądałam. Ale nie byłam w stanie znieść Oyku. Pamiętam, że każdego zawsze wkurzał Mete, a mnie Oyku :D Chyba jestem jakimś ewenementem :D

kisma

Obejrzałam prawie że wszystkie. Nie obejrzałam chyba tylko 54 i 55 odcinka. Z tych dwóch odcinków obejrzałam tylko scenki z napisami na yt i to mi wystarczy, to były słabe odcinki.
53 odcinek obejrzałam tylko po turecku.

To też był mój pierwszy turecki serial, jaki oglądałam :D:D:D:D I zawsze będę mieć sentyment.

Kobito, nas tu na wf też wkurzała Oyku, ile my się na nią napsioczyłyśmy, wpędzała nas w ostra nerwicę.

Vanessa100

No tylko, że ja jej najbardziej z serialu nie lubiłam, też tak miałyście ? Ładne z niej dziewczę. Nie majstrowała sobie nic przy twarzy, więc za to plus, ale jej IQ było na poziomie ''g''. I nigdy nie lubiłam jej głosu :/ Dziwnie jęczała. Jak oglądałam ten serial, to często wpadałam na tel.fora , żeby przeczytać komentarze. Ale później już praktycznie w ogólnie nie wchodziłam. Dobrze, że tam konta nie zakładałam, bo nie wiem czy ze spokojem czytałyby moje wulgaryzmy :) Pewnie moderator by mnie z forum wyrzucił.

kisma

hahahhahha no przez wiele odcinków się tak zachowywała, że w sumie przez pewnie czas była najgorsza postacią :D
Jak to możliwe, żeby taki przystojny i wykształcony Ayaz, który mógłby mieć każdą, leciał na każde skinienie jakiejś tam pokręconej Oyku, we wszystkim jej ulegał, przepraszał za każdą pierdołę ????

Vanessa100

Dokładnie, tym bardziej, że ona nawet go całować nie chciała :D Nie wspominając o innych rzeczach, i tak mu łaskę robiła jak mu dała :D
Dobrze, że tutaj można do tego tematu podejść na luzie, bo na tele.fora by to nie przeszło :D Do sądu by mnie podały za szkalowanie Oyku.

kisma

Całować się nie chciała, nawet poprzytulać się nie chciała.
Np. jak mieszkali razem gdy udawali że są małżeństwem po tym fałszywym ślubie, to oglądali razem telewizję, jakiś serial. Oylu jaka była wpatrzona. Kużwa wolała oglądać jakiś denny serial, zamiast się miziać z super przystojniakiem :P:P
Albo spali razem, a ona się poduszką przedzieliła, nawet się przed snem nie przytuliła do Ayaza. Albo jak spali w tym hotelu co straszy, rano budziła Ayaza, po prostu zawołała "Ayaz, wstawaj !!" Zamiast go obudzić pocałunkiem, Ayaziątko by się cieszyło i obydwoje mieliby miły początek dnia.
To jest dla mnie totalnie niezrozumiałe, jakiś dziwny człowiek z niej.

Vanessa100

Był kiedyś taki odcinek jak Oyku biła Ayaza w jego mieszkaniu. Najpierw biła go chyba poduszką, a później zaczęła go normalnie bić, przyjeb jeden. Pamiętasz ten odcinek ? Wtedy naprawdę zrobiło mi się go szkoda. To był chyba ten odcinek jak oni zaczęli wyrzucać nawzajem swoje rzeczy do basenu.

kisma

Mnie się śmiać chciało :D bo jęczał jakby dostał od
Kliczki :D

mnie było go żal, gdy grali razem w serialu i Oyku uderzyła go butelką w głowę. byłam zbulwersowana. Przecież mogła mu zrobić krzywdę

Vanessa100

Przecież to głupie było, więc czego od niej oczekujesz ? Kończmy temat bo szkoda nerwów :)

Ostatnio byłam na zakupach i kupiłam sbie bluze z Diverse, ale nie mogę jej znaleźć w necie. Ogólnie nie nioszę bluz, ale ta jest długa i dwustronna,wygląda jak płaszczyk, więc jestem zadowolona. Kupiłaś sobie coś ostatnio ? :)

kisma

to fajnie :D ja ostatnio nic sobie nie kupiłam hahaha :D

dziś w Milionerach jakiś facet ma grać o pół miliona :D

Vanessa100

Kiedyś przeglądałam blogi o modzie, ale juz mi przeszło. Lubię styl Kasi Tusk, chociaż te jej niektóre stylizację, to nic specjalnego :P

Milionerów oglądam od przypadku. Kidyś program trwał dłużej, ale widzę, że go skrócili.

kisma

w jakie dni leci Iderde ? :D

Vanessa100

W poniedziałki, czyżbyś się skusiła ?

kisma

nie :D
po prostu myślałam że dzisiaj leci i oglądasz teraz hahahha :D

Vanessa100

hahaha, na razie spadam, papatki :*

kisma

kisma / Mercik jesteś ?? bo się świecisz :D

Vanessa100

Hello :) Co tam ?

użytkownik usunięty
Vanessa100

Hejka :)
jesteś? bo się świecisz? :D

hahaah tak jestem, dlatego świecę się jak ufoludek :D

użytkownik usunięty
Vanessa100

super :D
już myślałam, że nikogo nie będzie o tej porze :D
ja właśnie skończyłam oglądać najnowszy przetłumaczony odcinek vatanim sensin i nadal nie mogę wyjść z podziwu... dawno nie oglądałam tak inteligentnie napisanego serialu, za każdym razem opada mi kopara :D a Ty co porabiałaś ? :DDDD

uuuuu jakiś dobry serial :D

ja szwendałam się po necie haha :D


dziś leciała na TVN7 nowa telka meksykańska "Twoja na zawsze".
Widziałam trochę i to jakaś kolejna schematyczna chała o ubogiej dziewczynie i bogaczu.

użytkownik usunięty
Vanessa100

naprawdę dobry, mimo, że o miłości mało co tam jest :)

o ja cie... po co oni jeszcze latynoskie telki wykupują... przecież to jest beznadzieja... dziwię się, że ludzie w Polsce to jeszcze oglądają... porażka.
a jest tam jakiś przystojniak chociaż?

ten 1 odcinek przypominał mi do złudzenia Dzikie serce oraz LA Gatę. Ta sama sceneria, zarys fabuły, biedna protka.
Mieszka w biednej chacie i też kąpała się w rzecie jak Maricruz. I ciotka się nad nią znęca i tłucze (jak La Gatę).

Bogaty pilot Diego leciał sobie samolotem i się robił. Właczyłam jak akurat siedział na drzewie ze spadochornem i próbował zejść ahahhahahha
Niestety, spadł, starcił przytomnośc i miał głowę zakrawioną.
Wmiedzyczasie protka Olvido niechcący wywołałą pożar w swej chacie, ale dwaj faceci przyszli jej z pomocą i chałupa nie poszła z dymem buhahhahha
Jak gasiła ręcznikiem ohień w tej chacie, to mi się śmiać zachciało. Spojrzałam na nią, a ona ma zrobiony widoczny makijaż. Bidula taka gdzieś w głuszy mieszka, ale make-up ma ahahhaha
Potem poszła się kąpać i znalazła rannego pilota nieprzytomnego.Zabrała go do chaty, położyła do łózka, zdjęła koszulę i z gołą lata leżał hahhaha
Podjarała się nim, mówiła mu (gdy był nujeprzytomny) że jest przystojny.
Potem on się obudziła, kapnał się że nic nie widzi i się przeraził. Streacił wzrok. Rzkomo pamięć tez ma stracić. O jakie to telenowelowate hahah
W Meksyku czeka na niego narzeczona (słaba z urody, mogli kogoś łądniejszgo dac), mieli brac ślub, goście się zeszli, ceremonia gotowa, a on nie przylazł, bo wypadek miał :D
Prot Diego pewnie się zakcoha w biduli Olvido, ptem przypomni sobie że ma bogatą narzeczxoną i kopnie Olvido w tyłek hahaha
Na teleforum pisało że Poodbno Diego ma być kolejnym dupo............watym protem


żadneo przystojniaka nie wypatrzyłam na razie, ten Diego jakiś taki nie porywający ................ nie wiem, może dobrze gra............
Tu strona i plakat
http://www.filmweb.pl/serial/Twoja+na+zawsze-2014-702205
akurat naplakacie Diego wygląda super, ale na ekranie już tak super nie wygląda.

użytkownik usunięty
Vanessa100

dzięki za streszczenie :D
no faktycznie nic nowego... kolejny oklepany schemat... może się nam szykuje drugi dureń Octavio? :D
masakra, na pewno na to nie zerknę... :D
a Diego mi się nie podoba... nie ma w nim nic czarującego... taki sobie :P
chętnie bym jeszcze posiedziała, ale muszę iść spać... bo jutro do dwudziestej na uczelni :(
Dobranoc :)))
Berkowych snów :)))

dobranoc :D:D:D:D::D:D:DD

kisma

widzę że udzieliłaś się dziś w temacie telki Twoja na zawsze D:
też uważam, że ten prot ma za duże cycki haha :D

Vanessa100

Hahaa, telci nie zamierzam oglądać... Prot to podobno idiota, ale pod koniec ona tak z nim zostanie... Drugi prot podobno jest fajny, ale umrze pod koniec :/ Nawet jakby z nim została to tak bym nie oglądała :D Skończyłam dzisiaj czytać 3 część Igrzysk i mam spokój... Wzięłam się już za następną książkę. A u ciebie jak dzionek ?

kisma

A jak ma na imię ten drugi fajny prot ???
u mnie nic ciekawego :D

Vanessa100

Drugi prot ma na imię David :) Podoba mi się piosenka przewodnia z telki. Tutaj filmik z protami https://www.youtube.com/watch?v=CRi501bIRYA Wiedząc, że prot jest debilem już nie robi na mnie żadnego wrażenia, ale piosenka fajna. Kiedyś lubiłam słuchacć piosenek z telci.

kisma

luknełam na yt, ten David jakiś taki do niczego z wyglądu hahahha :D

eeeeeeeeee nie dali tu żadnego przystojniaka, słabizna !!!

obie piosenki wg mnie są do niczego ;((((
brak przystojniaków, głupi prot, schematyczna fabuła, słaba muzyka - jednym słowem - Meksykanie nagrywają coraz gorsze tele, poziom praktycznie żaden.

Vanessa100

David nie jest przystojniakiem, ale czytałam, że jest mądrym protem, a takich w telkach jest mało. Ja już tak na wygląd nie zwracam uwagi, za dużo się w życiu naoglądałam ładnych chłopaków, którzy w głowie mają próżnie. Wolę dobrze grających, niekoniecznie ładnych, ale dobrze rozpisanych.

kisma

To fajnie że jest mądry :D
ale ogólnie chałowate te telki :D

Vanessa100

Dokładnie, ja już z tego wyrosłam, widzę że ty też :D Pamiętam jak za dzieciaka oglądałam tecie, to były czasy.

Pogadajmy lepiej o Modzie na sukces :D :D

kisma

https://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201202/13291526 88_by_sowasniezna_500.jpg?1329152688

https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/bf/25/548740b04eb2e_p.jpg?1433896425

http://1.s.dziennik.pl/pliki/7175000/7175853-mem-o-modzie-na-sukces.jpg

http://6.s.dziennik.pl/pliki/7175000/7175923-mem-o-modzie-na-sukces.jpg

Vanessa100

2 i 3 wymiatają :D Szkoda, ze ściągneli z anteny. Człowiek przynajmniej trochę się pośmiał :D Pamiętam, że jak parę lat temu oglądałam to w ttelewizji, to brat kazał mi przełączyć na inny kanal :D

kisma

ale Moda leci teraz znowu w tv, ale na kanale Nowa tv.
Ja nie aktualizowałam tych nowych kanałów jeszcze haha więc nie oglądam. Ale tam teraz jacyś nowi aktorzy są, to już nie to co kiedyś, stara gwardia była najlepsza.


To mnie rozwaliło ahahhahah :D
Telenowela brazylijska w 9 scenach
http://joemonster.org/art/7128


Ayaz z KM, jak miał wizję, że on i Oyku mają czworo dzieci :D hahhaha mina Ayaza :D
https://www.instagram.com/p/BRbn730l8Gy/?hl=pl

Vanessa100

Dobre to było :D Ogólnie można tak powiedzieć o każdej telci. Kiedyś czytałam na tele.fora , że telcie brazylijskei są lepsze od tych maksykańskich i trzymają poziom ;) no ale wiadomo, że nawet w tych lepszych brazyliadach też są absurdy.

kisma

znikam :D
dobranoc :D

Vanessa100

Papa :)

Vanessa100

Przeglądałam sobie teraz entrade z telci bo jeszcze nie oglądałam żadnego odcinka od początku i myslałam, że piosenką przewodnią jest Por amarte si, a okazało się , że jednak ta https://www.youtube.com/watch?v=vKBL2tJSXZc Nie podoba mi się .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones