PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 473
oceny
2,8 10 1 35473
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Ten wcześniejszy Tolak był lepszy w jego roli czy teraz Kossakowski i dlaczego? Wg mnie ten pierwszy aktor. Sam chłopak nie bardzo mi się podoba, ze względu na to, że jest egoistą, niezrównoważony psychicznie, taki typ samotnika, ogólnie jest niesympatyczny. Czy wcześniej był inny czy bardzo się zmienił odkąd przyjechał do swojej mamy i z jakiego powodu?

kinomaniak_967

Według mnie Jakub Tolak był lepszy. W sensie sympatyczniejszy. Lubiłam wtedy tą postać. A Kossakowski nie ma takiego sympatycznego wyglądu. Co oczywiście nie umniejsza jego kunsztu aktorskiego. Bo gra fenomenalnie, bardzo wiarygodnie i widać, że wczuł się w rolę. I pomimo tego, że obecny Daniel jest nie do zniesienia i bardzo się zmienił to aktor go grający świetnie do tej roli pasuje i się nadaje. Swoją drogą to niezłe ma jazdy. Jak jakiś świr się zachowuje. W nocy stoi w pokoju matki i się na nią patrzy. Dzwoni i wie, że ona mu w pokoju grzebie. Wszystko zdaje się wiedzieć co się wokól niego dzieje. Jakbym miała takiego świra w domu to bym się normalnie bała.

ocenił(a) serial na 4
Estemi

Zgadzam się z tobą:) Tolak o wiele fajniejszy niż Kossakowski:) Widać, że wszyscy mają go dosyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones