PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 470
ocen
2,8 10 1 35470
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Jako antyfan tego serialu jestem za tym żeby go zdjęto z anteny bo jest to denna produkcja . Popieram że powinno się go usunąć bo to serial który już dawno powinien zostać usunięty z ramówki tvp1 . Plebanię usunięto albo Złotopolskich to czemu nie mieli by to zrobić z Klanem ? Słaba gra aktorska tragiczna denna tak słaba że filmy klasy b a nawet i c z Seagalem albo Lorenzo Lamasem są lepsze od gry jaką prezentują aktorzy trzecioplanowi którzy grają poniżej przeciętnej .Naprawdę jak to usuną to zrobią przysługę bo można nagrać coś lepszego. Tego się nie da oglądać czasem coś tam się mnie włączyło to nie mogłem patrzeć . Matko jak oni grają tam jakie mają problemy to więcej rzeczywistości jest w Kiepskich niż w tej dennej telenoweli ;) Tam grają aktorzy którzy się nie nadają do innych produkcji bo są denni i żałośni ;) Gdyby nie ten klan to by skończyli w markecie pracując na kasie albo w banku sprzątając podłogi xd Szkoda tego włączać bo ten serial aż razi swoją prostotą te dialogi matko oni nawet się nie starają oni grają tylko po to żeby odwalić chałę najgorszą . Niech skończą ten serial bo to aż się płakać chce jak widzę takie denne aktorstwo które oceniłbym nawet na mniej niż zero ;) Dla nich powinni zrobić odrębną kategorię i napisać o nich w książce najbardziej denne aktorstwo ;) Bo ci aktorzy to w ogóle jakbym miał ich obejrzeć w innych produkcjach to od razu bym wyłączył telewizor .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones