https://www.youtube.com/watch?v=CSZ4RZKETfU czy w tej reklamie nie występuje nasz ulubieniec Grzechu? Dobrze go widać w 7 sekundzie...
mam nadzieję że Leszek nie zdradzi Bogny, bo Bogna wiele przeszła. I chciałabym żeby wróciła Beata i sobie coś przypomniała.
Skrzyżowanie pana majstra z wąsami z muszkieterem w peruce. Czy któraś mogłaby się oprzeć? I
te zmysłowe spojrzenia i filozoficzne teksty biblijne. :D
Którego aktora/postać byście widzieli jako nowego partnera Grażynki? Oczywiście oprócz
Arkadiusza. :D
obgadujemy Grzecha to mazna tez i jakas babe :) dla mnie to taka typowa wampirzyca ktora leci na
mlokosow, cos okropnego. do tego zmalowana jak na rog. az mi szkoda Waca, chlopaczyna z
biedy musial sie z nia zadawac. powinna "chodzic" z chlopakami w jej wieku
Laska kochała się w Danielu, jej brat w Oli, mieli duży wątek w 2005-6 roku. A potem:
http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/440695,aktorka-klanu-patrycja-hurlak -przeszla-przez-egzorcyzmy.html
Strach oglądać.
Beatce chyba nei bylo do smiechu jak dowiedziala sie ze Barbara to zona Piotra? Tak sadze po jej minie.