te mamusie caly czas pilnuja a fajnie by bylo jakby macius zmalowal Martynce dzieciaczka. ale tak sie nie da bo Grazynka chociaz sama lubi te rzeczy to tylko pilnuje z ta druga cwaniaczka co kasy chciala
... szukający daremnie swojej zakopanej przed laty fortuny.
Tym bardziej że w/g "żony Rafalskiego" w tej sprawie pieniądze nie grają roli ;)
witam. jestem stałym uzyszkodnikiem klanu i mody na sukces.tak oglądam ostatnio poczynania scenarzystów klanu i czym zapowiedzi co będzie z następnych odcinkach i zastanawiam się czy możliwy jest scenariusz że np dziadek Arek podsuwa Grażynę i nagle zjawia się Rysiek który ożył. jak myślicie? w Modzie takie akcje są...
więcej
Dlaczego w jednym z odcinków, w mieszkaniu Michała, gdy synek Mariusza zaczął płakać, ten zaniósł go do jakiegoś
pokoju mówiąc:"Idziemy do łóżeczka", a w tym czasie syn Michała musiał w swoim domu spać w wózku?!
Tzn być fanem Kropka (W Rzeczy Samej - do nogi!), Ryśka (dzieci umyjcie rączki), Maćka (ja chcę
ożenić się za Martynką!), Feliksa (wszystko ciągle partolę), Michała (żonę mi pukają, a ja jestem
niedojda), Kamili (fajnie jest dawać), Norberta (nie ma jak zaszaleć), Moniki (ta postać to dla mnie
kwintesencja...
Jak wszyscy wiemy z każdym gachem sióstr Lubicz musi być coś nie tak. Więc najwyższa pora zacząć obstawiać - co będzie nie w porządku z Rafałem, najnajnowszym gachem Oli.
Ja obstawiam, że okaże się psychopatą znęcającym się nad "podopiecznymi" menelami, opowiadającym, że to podludzie itd. Dla Oli i innych będzie...
Jeremiasz kolejny raz przeprasza Stasienkę wiąchą kwiatów. Tak sobie myślę - może jak ona do cukierni, tak Jeremiasz do kwiaciarni lubi chodzić. Czyżbyśmy jeszcze nie wiedzieli o jakiejś tajemniczej kwiaciarce?