Klan

1997 -
2,8 36 tys. ocen
2,8 10 1 35944
1,9 8 krytyków
Klan
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

W dzisiejszym odcinku gach Agnieszki sie jej oswiadczyl, lecz ta zdzira nie jest z tego powodu zadowolona... A ja wiem dlaczego tak sie dzieje. Agnieszka to zwykla dziwka, zadna inna postac w klanie nie miala tyle partnerow do lozka co ona. Lubicze seniorzy zawsze obgaduja inne rodziny, a tymczasem nie widza, ze sami...

więcej

Prosze o konkretne odpowiedzi ;-)

Można obejrzeć, chociaż kilka postaci denerwuje, np. Monika, a odnośnie Ryśka i Maćka, to mnie oni nie rażą - często ich dzieje ukazują trudną sytuację czy też życie zwykłych ludzi, którzy mają liczne problemy czy spotykają się z nietolerancją.

czy widzieliście dziś tą scenę w Klanie ze świerszczykami i krzyczącą w niebo głosy
Krystynkę;D? normalnie "Szczęki" Mam pytanie, czy sądzicie, iż WUJO Paweł weźmie znów
na dywanik Miłosza, przełoży przez kolanku i spuści lanko?;) a może dokona pernamętnej
eksmisji w obecności Bolesława...?


P.S.
jak mały...

więcej

Co to za człowiek ! Sam upośledzony, co wczoraj w rozmowie z reżyserem po raz kolejny potwierdził a bierze się za wychowywanie Maćka z zespołem Downa - jaki to jest sens by ślepy prowadził ślepego przez świat ? Maciek z wiekiem przez to staje się jeszcze bardziej upośledzony, kiedyś jeszcze potrafił coś w miarę...

Nie dość że wygląda paskudnie i odpychająco to jeszcze jej kłopoty kładą serial na łopatki. Jak ona jest to wciskam mute a jak jej nie ma to tak jakby ktoś wpuścił powiew świeżości do pokoju.

ocenił(a) serial na 8

Nie wiem czy zauważyliście, ale młodzi ludzie z tego serialu bardzo rzadko mają znajomych spoza kręgu rodziny... Bożenka przyjaźni się z Kamilką, Dzieci Boreckich, Bliźniacy Michała,Maciek i Kasia znajomych nie mają.

jeżeli ten film wam sie nie podoba to dlaczego go ogladacie? jeżeli nakrecono tego filmu już ponad 2000 to znaczy, że ludziom sie serial podoba i ma pewną stałą oglądalność. narzekanie na aktorów też nie ma sensu, bo ci graja to co maja w scenariuszu.
serial sam w sobie nie jest zły podejmuje ważne tematy, jak np:...

Ta jedna rzecz im wyszła doskonale. Kupa śmiechu co niemiara.

Oszczędzicie nam tych przykrych widoków

na wernisażu z zytą pojawia się autor obrazów i mówi do zyty mniej-więcej tak:

wie pani, MALARSTWO FIGURATYWNE to już przeżytek, teraz MALUJE SIĘ
SYMBOLICZNIE!

mój boże, to tak, jakby powiedzieć "dania z ziemniaków są niezdrowe, zdrowe jest
jedzenie z kartofli!

brakuje mi już słów na ten serial.

albo...

więcej

O co w końcu chodziło z tą Beatą? Bo trochę nie oglądałem a wiem tylko, że zaginęła.

ocenił(a) serial na 1

Najbardziej mroczna scena Klanu to...

No to wszystko jasne:) Beata odeszła od rodziny bo chciała wystąpić w KOCHAM CIĘ
POLSKO :D:D:D Hmm ciekawe czy Elżbieta i Jerzy oraz reszta rodziny oglądali ten program
:)

użytkownik usunięty

J.w ........
Lubie oglądać Klan. To gniot jakich mało ale traktuję ten serial jako serial komediowy, poza
tym mam sentyment bo to pierwszy taki serial w Polsce, który 15 lat temu oglądali prawie
wszyscy;)

http://www.filmweb.pl/serial/Pierwsza+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2004-
155173/discussion/GRA+%22Wybieramy+Mistrza%22,1748362

Jak widzę wątek Oli i jej zmagania z pozyskaniem pracy w zawodzie, to śmiać mi się chce i płakać jednocześnie. Czasami zastanawiam się na ile ten film jest obyczajowy a na ile fantastyczny (może trzebaby pomyśleć nad zmianą gatunku!!!!). Tak się składa że tez jestem po reso i to jej ostatnie poszukiwanie pracy...

Trojanowska dusi sie orzeszkiem!!! :D do dzis z lezka w oku wspominam ten kunszt aktorski ^^ dodam, ze Feli ja ratowal! z reszta to byla emocjonujaca koncowka odcinka :P a wiec jeszcze raz prosze i z gory dziekuje za odpowiedz ;)

Co o tym myślicie? Ja zawsze jak widze takie denne sceny to się śmieję. Czy w ogóle ktoś
się spotkał w życiu z takimi sytuacjami? Bo ja nie. Miłosz jest taki napalony że aż żal. Bo
Bożenka ubrała obcisłą sukienkę bez ramion i szpilki!! Ojojoj. A Miłoszek jak to zobaczył nie
mógł trafić płaszczem w wieszak.

ocenił(a) serial na 8

Mógłby ktoś podpowiedzieć aktorce grającej Kamilę, że tak ciemny kolor włosów tylko ją szpeci. Lepiej wyglądałaby w odcieniach brązu...