PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848204}

Klangor

7,7 22 819
ocen
7,7 10 1 22819
7,8 16
ocen krytyków
Klangor
powrót do forum serialu Klangor

obsada żenada

użytkownik usunięty

nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale to już jest BEZSZCZELNE zatrudnianie non stop tych samych aktorów. i już dajmy spokój z nowymi twarzy, ale jest multum innych średnio popularnych aktorów... z resztą szkoda gadać
mamy 2021- pora się obudzić producenciki

użytkownik usunięty

bezczelne* słownik w telefonie

Nie wiem o co Ci chodzi. Sami najwybitniejsi aktorzy xD

ocenił(a) serial na 8

Ale co w tym złego? Canal + ambitnie podchodzi do projektów i jeśli mają ochotę dać kolejną rolę do nowego projektu temu samemu aktorowi, to ja jestem spokojny o ich decyzje. Ponadto, pragnę zauważyć, że właśnie w ich projektach mamy przyjemność śledzić debiuty nowych, młodych aktorów.

użytkownik usunięty
adameczek1314

Co w tym zlego? Skoro powstaje taki temat to oznacza, ze COŚ JEST w tym złego. Osobiscie mam juz DOŚĆ ogladania tych samych aktorow!!! Czuje sie jakbym mieszkala w malutkim miasteczku, z ktorego ciezko wyjechac i ogladam non stop te same sztuki (to inny temat) grane ciagle przez ten sam zespol aktorski. I nie mowie, ze sa oni zli (to tez inny temat), ale mam ich dość. Jest po premierze, i rzeczywiscie jest troche mlodych aktorow (i to wcale nie debiutujacych) i to jest mile. Mimo wszystko nie wyjedziemy z tego "malego miasteczka" jeszcze przez dluuuuugi czas, a jak tak dalej pojdzie i nic sie nie zmieni to ludzie coraz czesciej przestana najzwyczajniej chodzic do tego malomiejskiego teatrzyku...

I to mówi ktoś z pokemonem a awatarze...Chłopie/kobieto,..."aktorka", to dość hermetyczne środowisko i nie tyczy się to tylko naszego kraju. Od wielu lat wszędzie obsadzani ci sami aktorzy, nawet w XX razy większych stanach, przy czym tam powstaje XX razy więcej filmów i w filmach klasy B możesz zobaczyć innych aktorów, u nas tez, tylko u nas filmów klasy b, robi się XX razy mniej, Chcesz innych twarzy>/ Jeździj po teatrach nie ograniczaj się do jednego miasta, oglądaj mniej znane sztuki, zainteresuj się kinem niezależnym, eksperymentalnym, średnio i krótkometrażowym itd

Stary, to jest Polska. Tu jest walka, zeby miec za co rate kredytu zaplacic. Wiec kogo maja obsadzac? Obcych? Kolega kolege bierze i graaaaaja jeden serial po drugim.

ocenił(a) serial na 8
miki_58

Bo w Stanach czy UK to inaczej działa xD
Tylko rynek większy ale układy podobne, zwłaszcza w Hollywood

użytkownik usunięty
miki_58

niestety masz racje :( co sie musi stac zeby to sie zmienilo? pomocyyy

Sama fabuła serialu oklepana po raz kolejny . Ktoś zaginął i teraz wszyscy będą wyciągali swoje sekrety :)

ocenił(a) serial na 9
michalkuc1993

Każdy ma jakieś sympatię ale ta konkretna obsada jes dobra :Jakubik, Ostaszewska, Popławska, Mecwaldowski - konkretna ekipa gwarantująca wysokie doznania.

ocenił(a) serial na 7

Jakubik jak najbardziej OK, ale Ostaszewską to już rzy....m

honky2000

A ja zamierzam dać serialowi szansę, zwłaszcza, że dba o szczegóły. SPOILER Pierwszy raz widzę techników kryminalistyki w poprawnych kombinezonach. xd

ocenił(a) serial na 8

Przecież aktorów drugoplanowych jest cały gros. Niestety, ale do produkcji przyciągają znane twarze. Choć faktycznie w Polsce boją się ryzykować i stawiać na nowych tak jak to było w Belfrze

bredny

Ja mam wręcz wrażenie, że na polskim rynku młodzi aktorzy mają wręcz lepiej mimo że mniejszy rynek. Reżyserów, którzy zatrudniają swieżaków nie brakuje. Jak ktoś zagra u Komasy lub Smarzowskiego to kariera murowana, a w Hollywood po jednym sezonie o tobie zapominają. Mało tego u nas młodzi grają młodych, a tam licealistów grają trzydziestolatkowie.

użytkownik usunięty
Patianna

Twoje wrazenie jest mylne. Po pierwsze w polsce to producent zatrudnia aktorow, nie rezyser. Po drugie Komasa jest wyjatkiem, ktory potwierdza regule. Po trzecie nie wiem skad smarzolem wystrzelilas- moze masz w glowie Łabacz czy cos ale jego obsady to ciagle ci sami aktorzy, a nawet jak bierze kogos na drugi plan z mlodych to sa aktorzy z tej samej agencji co jego + jego filmy obsadza pani szwracbart, ktora od lat udaje ze pracuje obcinajac kupony, ktora również jest w jego agencji, takze: nie. Po czwarte na argument z wiekiem nie wiem co odpowiedziec bo co ma piernik do wiatraka??? I po ostatnie- twoje wrazenie jest dlatego mylne, poniewaz mlodych aktorow jest PEŁNO wiecej niz starszych obecnie i nie maja wcale lepiej. I do tej murowanej kariery to bym ostroznie podchodzila, szczegolnie w dzisiejszych czasach

"BEZSZCZELNE zatrudnianie non stop tych samych aktorów.

A może bardziej utalentowanych?

Jak chcesz coś mieć lepiej zagrane, to zatrudniasz dojrzałą Meryl Streep lub Amy Adams, a nie serialowe gwiazdki.

Jak lepiej wyreżyserowane, to zatrudniasz Agnieszkę Holland, a nie jej córkę.

użytkownik usunięty
onyx887

w leb sie puknij i przejdz sie po teatrach jak je kiedys otworza

Aktorki z teatrów niech się ogrywają w reklamach.

ocenił(a) serial na 9

Młodzi aktorzy się nie nadają, tutaj mamy przykład Nieobecnych z TVNu

ocenił(a) serial na 8

Ja uwielbiam Jakubika i każdy film z nim obejrzę !!!

ocenił(a) serial na 8

thanks god nie ma karolaka albo adamczyka

ocenił(a) serial na 4
kluska83

hahaha Brawo za uwagę )

Bezszczelne? Czyli, że ci aktorzy nie są szczelni? O to chodzi?

użytkownik usunięty
BUNCH

"Obcy 7 - W nieszczelnym kombinezonie każdy usłyszy twój krzyk". 

ocenił(a) serial na 9

Wolę takich aktorów, niż samych nowych idiotow co to nie wiadomo jak się tam znaleźli

ocenił(a) serial na 10

Cieszmy się, że nie gra Michał Żurawski, bo to jego ostatnio widzę w każdym polskim serialu :D a w "Klangorze" grają przecież zupełnie nowe twarze - np. córki gł. bohatera, więc chyba trochę przesada z tą powtarzającą się obsadą :)

ocenił(a) serial na 9

Zabrzmiało to jak pretensje aktora, który nie jest obsadzany w filmach.

ocenił(a) serial na 10
flyordie

masz racje alaatma bredzi z rozgoryczenia chyba

ocenił(a) serial na 9

Nie zesraj się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones